Рахунок за коронацію короля Чарльза ІІІ перевищив £250 мільйонів

Церемонія коронації Чарльза III та його дружини королеви-консорту Камілли запланована на 6 травня у Вестмінстерському абатстві в Лондоні, а службу проведе архієпископ Кентерберійський Джастін Велбі.

Вартість коронації Чарльза III та його дружини Камілли збільшена до 250 мільйонів фунтів стерлінгів. Про це повідомляють інсайдери Mirror.

Зокрема, значна сума — близько 150 мільйонів фунтів стерлінгів знадобиться для розгортання тисяч поліцейських і загонів охорони. Решта піде на організацію церемонії та три дні святкувань. Отже, британці отримають додатковий вихідний день у понеділок, 8 травня.

Охорона знадобиться не лише на вулицях, а й у небі — скоригують графік повітряного руху, посилять безпеку високопосадовців у місцях приземлення їхніх літаків. Це було зроблено через побоювання, що протестувальники проти зміни клімату можуть націлитися на приватні літаки.

Масштабна операція, спрямована на те, щоб зупинити активістів, які мають намір саботувати сам День Коронації. На вулицях очікується велика кількість озброєних офіцерів, снайперів на дахах та поліцейських дронів, які спостерігатимуть за натовпом на предмет підозрілої активності.

Спецназ також буде в готовності в рамках боротьби з тероризмом у Великій Британії.

Крім того експерт з питань безпеки Марк Скоулар — який керував охороною під час весіль принца Вільяма та принца Гаррі — вважає, що остаточний рахунок за забезпечення безпеки буде ще вищим.

Організація коронації королеви в 1953 році коштувала Британії 1,57 мільйона фунтів стерлінгів — близько 47 мільйонів фунтів стерлінгів на сьогоднішній день.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Няньки для цыплят, — кошка и собака

27.02.2016 - 13:55
Предлагаем посмотреть видео о том, как собака с кошкой ухаживали за цыплятами. ...

В США в пику Трампу сняли фильм о затоплении Нью-Йорка: видео

05.06.2017
В США довольно креативно отреагировали ...

Снайпер метким выстрелом достал пулеметчика ДНР: опубликовано видео

01.07.2018
Украинский расчет снайперов ликвидировал оккупанта ...