Радник Байдена прокоментував можливу відставку Залужного

Радник президента США з національної безпеки Джейк Салліван заявив, що Сполучені Штати не повинні втручатися в питання можливого звільнення головнокомандувача Збройних Сил України Валерія Залужного.

«Уряд США не повинен так чи інакше втручатися в це питання. Тому ми тримаємось осторонь цих кадрових рішень», — заявив Салліван в інтерв’ю CBS.

За його словами, це суверенне право Києва та право президента України приймати власні кадрові рішення.

«Ми чітко дали зрозуміти, що не збираємося брати участь у цьому конкретному рішенні. Ми сказали про це безпосередньо українцям», – зауважив Салліван.

Раніше американське видання The Washington Post з посиланням на двох поінформованих співрозмовників написало, що уряд України начебто проінформував Білий дім про рішення Володимира Зеленського звільнити головнокомандувача Збройних Сил генерала Валерія Залужного.

Чутки про напружені стосунки й стратегічні суперечки між Володимиром Зеленським та Валерієм Залужним ходять уже кілька місяців.

Нагадаємо, 29 січня була чергова хвиля повідомлень на тему того, що начебто президент звільнив головнокомандувача Збройних Сил України Валерія Залужного.

Про це почали писати анонімні Телеграм-канали. Додали мастила у вогонь деякі ЗМІ, наприклад, Українська правда, яка з посиланням на неназване джерело у РНБО написала про те, що Залужного «викликали і пропонували піти» кудись на іншу посаду, але він відмовився.

За декілька годин «новину» про звільнення вже офіційно спростували в Міноборони, а також безпосередньо прессекретар президента України Сергій Никифоров. Останній чітко заявив, що Зеленський не звільняв Залужного.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В руки силовиков попалась «редкая птица» из ДНР: видео

15.12.2016 - 03:02
Прикольно, оказывается в ДНР был (а может и до сих пор есть?) батальон «Веселые бесы». В отличие от «Сомали», «Спарты», «Востока», «Кальмиуса» и ряда других, он особо не светился — ...

Як зберегти зір

16.07.2016
Наталя Малачкова, кандидат медичних наук, ...

Появилось видео ракетного удара террористов по Водяному

20.03.2017
Военное телевидение Украины опубликовало видео ...