ПВК «Вагнера» втратила вже 40 тисяч зеків

Минулої доби на Бахмутському напрямку російські окупанти продовжували наступ попри численні втрати. Там нашим захисникам вдалося відбити ворожі атаки в районах населених пунктів Білогорівка, Роздолівка, Сіль, Красна Гора, Бахмут, Кліщіївка.

Про це в ранковому звіті Генерального штабу Збройних сил України, оприлюдненому на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, доповів його речник Андрій Ковальов.

Тим часом, американський Інститут вивчення війни (ISW) в останньому звіті про російсько-українську війну, серед іншого, вказав на зниження боєздатності приватної російської військової компанії Вагнера, яка воює на Бахмутському напрямку.

Це пов’язано з надмірною залежністю ПВК від постачання «гарматного м’яса» з виправних колоній. Схоже, воно починає закінчуватися.

Принаймні, голова незалежної російської правозахисної організації «Русь сидящая» Ольга Романова заявила, що з п’ятдесяти тисяч ув’язнених, завербованих ПВК, зараз воюють лише 10 тисяч. Решта вже знищена, поранена, дезертирувала або потрапила в полон.


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Video >>

Клип «Экспонат» группы «Ленинград» бьет рекорды популярности (видео)

27.01.2016 - 17:44
Объяснение популярности «Лабутен» «Лениграда» по Фрейду У «Ленинграда» бывали песни и получше. Но клип «Экспонат» («Лабутены») стал сверх популярным не благодаря песне, а, если быть до конца честным, благодаря хрестоматийной ...

В Волгограде взорвалась жилая многоэтажка: фото, видео

16.05.2017
По предварительным данным, пострадали семь ...

В Баку вновь горит Trump Tower: видео

28.04.2018
В здании Trump Tower в центре столицы ...

«Русские» сняли на видео ликвидацию главаря «Пятнашки»

18.05.2018
СМИ РФ заявляют, что звукооператор ...