ПВК «Вагнера» втратила шістсот бойовиків

В лікарні Біловодська Луганської області лікуються близько трьох сотень найманців російської приватної військової компанії Вагнера. А в Первомайську на Луганщині окупанти розгорнули військовий шпиталь на базі багатопрофільного ліцею і лікують там ще триста інтервентів, які отримали поранення на Бахмутському напрямку (саме там воює переважно ПВК Вагнера).

Про це в вечірньому зведенні Генерального штабу Збройних сил України, оприлюдненому на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, розповів його речник Олександр Штупун.

В свою чергу, боєць ЗСУ, який воює в Бахмуті і веде Телеграм-канал «ПередовичОк» зробив «конспірологічне» повідомлення з трьох значків: свиня, скрипка, вогонь. Переклад очевидний: бойовики ПВК Вагнера, які себе називають музикантами, палають. Таким чином він спародіював голову Офіса президента Андрія Єрмака, який часто пише подібного кшталту повідомлення.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В российской Самаре сильный пожар: видео

09.04.2018 - 21:30
Сегодня в российской Самаре произошел сильный пожар в реставрируемом здании, которое находится в непосредственной близости от культурно-развлекательного центра «Звезда» Черный дым окутал огромную территорию, а огонь пылал словно в костре. ...

Полковник ВСУ перешел на сторону ДНР: видео

28.12.2016
Как известно, Шевченковский райсуд Киева арестовал ...

Видео с трюками акробатов из Эстонии взорвало Сеть

23.05.2018
Забойное видео от эстонских акробатов ...