ПВК «Вагнера» масово страчує власних бойовиків

Страти власних бійців без суду та слідства, очевидно, є звичною практикою для російської приватної компанії Вагнера. Так, колишній найманець ПВК Вагнера Андрій Медвєдєв (на фото) у інтерв’ю  The Insider розповів, що тільки йому точно відомо про десять вбивств вагнерівцями своїх членів, які відмовилися брати участь у бойових діях. Серед них були вісім зеків і двоє незасуджених.

В ПВК Вагнера діє спеціальний загін обнуління своїх «МЕД». Медведєв особисто був присутнім на кількох таких розстрілах. А Євген Нужин, якому вагнерівці розбили голову кувалдою, був його підлеглим.

Медвєдєв стверджує, що завербовані найманці Вагнера не отримують обіцяних грошей, а їхні родичі — виплат за загиблих. З цією метою загиблих подають, як без вісти зниклих.

Андрія також розшукують вбивці з ПВК Вагнера, і він приховує своє місце знаходження.

Додамо, що правозахисниця Ольга Романова в інтерв’ю виданню «Можем объяснить» говорила, що особисто їй відомо про 40 страт ув’язнених, які вирушили на війну.

Тим часом, представник проекту «Хочу жити» Віталій Матвієнко зазначив, що від росіян з території РФ надійшло більше 4300 дзвінків про здачу в полон:  «З усіма, хто звернувся на гарячу лінію, провадять роботу для безпечної здачі в полон».


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Американцы прощаются с легендарным армейским вездеходом «Хамви» (видео)

27.03.2016 - 19:08
Карьера легендарного «Хамви» в американской армии подходит к концу. Минобороны США подписало с компанией Oshkosh Defense контракт на поставку первого лота в рамках программы Joint Light Tactical Vehicles (JLTV), согласно ...

В Киеве молния ударила в телевышку: видео

15.06.2018
В четверг Киев накрыла непогода. ...

ВСУ уничтожили ДОТ с террористами «ДНР» возле Донецка: новое видео

07.03.2019
Офицер Вооруженных сил Украины Анатолий ...