Путіна влаштовують нинішні витрати гарматного «м’яса», — ISW

Російські окупанти втрачають гарматне «м’ясо» і техніку в Україні зі швидкістю, близькою до тієї, з якою встигають мобілізовувати нові резерви. І схоже на те, що Путіна така ситуація наразі цілком влаштовує: «Доки президент РФ бажає та здатний поглинати внутрішні наслідки».

Про такі сумні обставини повідомили в останньому зведенні про російсько-українську війну експерти американського Інституту вивчення війни (ISW). Сумні, оскільки ми теж несемо втрати. А ще тому, що допомога союзників «провисає». А головне – будь-які втрати начебто мало впливають на рейтинги Путіна.

Тим часом Генеральний штаб Збройних сил України в щоденному традиційному звіті про втрати загарбників вказав, що з початку широкомасштабного вторгнення (з 24 лютого 2022 року по 8 грудня 2023-го) агресор втратив вже близько 337 тисяч 220 осіб. У тому числі, 900 за вчора.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Девушка по глупости устроила пожар на автозаправке (видео)

05.01.2016 - 18:19
На видеорегистратор стоящего в очереди на автозаправке автомобиля попали кадры о том, как зарождался, начинался и случился пожар на АЗС. Правда, водитель этого автомобиля, как и многих других, поспешил убраться ...

В зоне ООС ракетой уничтожен вражеский ДОТ: опубликовано видео

31.01.2019
Фронтовой волонтер Юрий Мысягин сегодня ...