Путін зробив заяву щодо виведення військ з України

Лідер фашистського режиму РФ Путін заявив, що не збирається виводити війська РФ з території України для проведення мирних переговорів. Про це він сказав у В’єтнамі в четвер, 20 червня, повідомляють росЗМІ.

«Якщо Київ пов’язує ведення переговорів з Москвою з виведенням російських військ, то цього ніколи не станеться», — наголосив російський правитель.

За словами Путіна, «Росія готова продовжувати діалог з Україною на базі переговорів, які відбулися навесні 2022 року у Мінську та Стамбулі». РФ нібито завжди була «за» і ніколи не відмовлялася від мирних переговорів. 

«Ми ніколи не відмовлялися від переговорів. Але не на основі якихось ефемерних формул, а на основі тих домовленостей, яких було досягнуто під час непростих переговорів у Стамбулі та Мінську. Ось на цій базі ми готові продовжувати наш діалог з українською стороною», — сказав російський диктатор.

Досить дивно через два роки чути про ті перемовини, як якусь базу. Адже вони велися в умовах тотального наступу російсько-фашистських загарбників, без усвідомлення масштабів можливої допомоги Заходу зброєю, під ризиком захоплення всієї країни… Більше того, потім сталася Буча, стало очевидно, що війна геноцидна, на знищення українців. Тобто повернення до умов, про які йшлося в Стамбулі, в принципі неможливо…

Нагадаємо, напередодні Саміту миру у Швейцарії, куди РФ не запрошено, лідер фашистського режиму Росії Путін сформулював свої умови припинення війни проти нашої країни.

Під час виступу в МЗС Росії він заявив, що негайно надасть наказ припинити вогонь і розпочати переговори про «остаточне завершення конфлікту».

Звісно, ці умови неприйнятні, бо фактично є повною протилежністю головних умов України. А саме Путін хоче, щоб Україна оголосила про вивід своїх військ з Донецької, Луганської, Запорізької і Херсонської областей і розпочала цей процес. Мовляв, повний вивід військ з цих територій (в адміністративних межах областей)  і офіційна відмова від вступу в НАТО — є шляхом до завершення війни.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Мощный ураган «Харви» терзает Техас: видео, фото

26.08.2017 - 14:06
У побережья Мексиканского залива бушует ураган «Харви». Первым его силу испытал курортный городок Рокпорт, расположенный на Техасской Ривьере. От шквального ветра, по данным ABC News, травмы получили 10 человек. Местные ...

Захват «Боинга» в России: появилось видео штурма

22.01.2019
Пассажир самолета Аэрофлота потребовал вместо ...

При помощи винтовки исполнили музыкальный хит (видео)

03.01.2016
Как оказалось, музыку можно исполнять ...