Путін знову збрехав про кількість окупантів, які воюють в Україні

Лідер фашистського режиму РФ Путін сьогодні заявив, що лінія фронту з Україною складає близько 2 тисяч кілометрів, а в війні з боку РФ задіяне угруповання в кількості 617 тисяч чоловік. Начебто саме стільки перебуває окупантів у зоні бойових дій.

Про це повідомляють російські пропагандистські ЗМІ.

Також Путін, виправдовуючи розв’язану ним криваву війну, в черговий раз повторив брехливе твердження про те, що він захищається, а війну у 2014 році почала Україна. 

Нагадаємо, у грудні на своїй пресконференції він вже називав цифру у 617 тисяч військових, які начебто безпосередньо воюють в Україні.

Тоді ГУР Міноборони офіційно назвали це брехнею.

«Ворог подає викривлені дані, щоб спричинити інформаційний тиск на Україну, продовжити лякати інші країни та «мотивувати» росіян…», — зазначили тоі в ГУР, уточнивш, що насправді угруповання російсько-фашистських загарбників налічує 450 тисяч чоловік.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Винницкие СБУшники раскрыли крупную агентурную сеть ДНР: видео

26.12.2016 - 12:28
В Торецке (быв. Дзержинске) Донецкой области, расположенном вблизи линии разграничения, раскрыта целая сеть информаторов «ДНР». Местные жители в телефонном режиме сообщали своим кураторам в стане сепаратистов точные места расположения воинских ...

Певица Шер произвела фурор своим нарядом: фото, видео

22.05.2017
Несмотря на относительно немолодой возраст, ...

Высший пилотаж на американском военно-транспортном вертолёте Boeing CH-47 Chinook

05.12.2015
В предлагаемом видео «Чинук», принадлежащий ...