Путін збрехав про переговори з Україною

Україна начебто забороняє вести переговори з Росією. Скасування заборони могло би стати першим кроком до діалогу. Таку заяву зробив президент фашистської РФ Путін на Східному економічному форумі у вівторок, 12 вересня.

«Якщо Сполучені Штати вважають, що Україна готова до переговорів, то нехай тоді скасують указ президента України, який забороняє вести переговори. Там же декрет вийшов президента – він заборонив сам собі вести переговори і всім іншим. Ось Блінкен каже, що вони готові. Ну, добре, указ цей нехай скасують для початку. Це перший крок», – сказав Путін.

Він також заявив, що Росія не може припинити бойові дії, бо Україна проводить контрнаступ.

«Мені з багатьох сторін ті люди, з якими ми спілкуємося, які хотіли б виступити як посередники, кажуть: «А ви готові на припинення бойових дій?». Ну як ми можемо припинити бойові дії, якщо протилежна сторона проводить контрнаступ», – поскаржився російський лідер.

Як відомо, на початку жовтня 2022 року президент України Володимир Зеленський підписав указ, який унеможливлює ведення переговорів з Путіним, але при цьому можливі переговори з Росією. Так що Володимир Путін в черговий раз збрехав.

Так само перебрехав він й заяву держсекретаря США Блінкена, який сказав, що Україна готова до переговорів із РФ, але за умови, що Росія продемонструє готовність до дипломатії. А раніше неоднарозово підкреслювалося, що це означає готовність Кремля оголосити рішення про виведення військ з України. Без цього нема про що говорити.

Напередодні президент України Зеленський заявив, що зараз «поганий момент» для переговорів з Росією. Глава української держави готовий до довгої війни з агресорами.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Опубликовано видео, как Путин искупался в проруби

19.01.2018 - 13:36
Президент России Путин на Крещение не преминул воспользоваться случаем, чтобы набрать несколько баллов у избирателей — искупался в проруби. Он побывал в монастыре в Тверской области и зашел в прорубь ...

Лига Европы-2017. Ростов – Манчестер Юнайтед – 1:1: видео голов

09.03.2017
В Российском Ростове одноименная команда ...