Путін завив, що хоче створити в Україні «демілітаризовану лінію»

В рамках своєї передвиборної кампанії лідер фашистського режиму Росії Путін продовжує виправдовувати розв’язану ним криваву війну проти України. Тактика незмінна — свої злочини приписувати опонентам.

Росія намагається створити «демілітаризовану лінію» на території України. Таку ціль сьогодні назвав Путін на зустрічі зі своїми довіреними особами на «виборах».

«Ця лінія має бути на такому віддаленні від нашої території, яка б забезпечила безпеку, маючи на увазі далекобійні засоби іноземного, насамперед виробництва», – заявив Путін і додав, що українці начебто застосовують такі засоби «для обстрілу мирних міст».

За його словами, російські військові підрозділи саме займаються «тим, що відсувають противника від життєво важливих населених пунктів Російської Федерації».

«Так і робитимемо. І це головний мотив наших хлопців, які воюють і життям своїм ризикують – захистити батьківщину, захистити наших людей. Відсуватимемо», – цинічно заявив Путін.

Нагадаємо, Росія щоденно з 24 лютого 2022 року обстрілює міста України, особливо страждають ті, що поблизу від кордонів з РФ, а також з окупованою частиною України. По російських містах і селах прилітати стало лише десь пів року тому, причому в більшості своїй по військових об’єктах, обороних підприємствах, НПЗ…

Путін навмисно вкидає дезінформацію, щоб зазомбоване населення не помічало причинно-наслідкового зв’язку між нападом на Україну і проблемами у росіян.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Как завести машину с помощью автомата Калашникова (видео)

21.12.2015 - 12:47
Иракские солдаты демонстрируют чудеса изобретательности Когда на одном из военных блокпостов в Ираке заглохла машина, солдаты иракской армии применили нестандартное решение, чтобы завести её. Они разрядили свои автоматы АКМС со ...

Обнаженные йоги в Нью-Йорке

24.10.2015
Занятия йогой в последнее время ...

Савченко опубликовала скандальное видео

20.03.2018
Похоже, даже сторонники Надежды Савченко ...

Джамала испугала оголившегося на Евровидении пранкера Седюка: видео

28.05.2017
Джамала впервые прокомментировала выходку Седюка ...