Путін виправдав війну і оголосив подальші плани

Президент Росії Путін у зверненні до депутатів Федеральних зборів, сенаторів, депутатів Держдуми РФ 21 лютого відчайдушно намагався пояснити, навіщо рік тому він надав наказ розпочати криваву геноцидну війну на знищення України і українців.

Нічого нового вигадати він не зміг. Повторив усе, що казав раніше. Суцільну брехню. Начебто було вирішено захищати «ісконо руські землі» від неминучого нападу України, за якою стоїть Захід. Навіть маячню про біолабораторії згадав.

Визнаючи, що Росія опинилася в складній для себе ситуації, він сказав головне — що не збирається зупинятися, а буде продовжувати вести країну фашистським курсом: «І ми крок за кроком, акуратно і послідовно будемо вирішувати завдання, що стоять перед нами».

Які це завдання, він не перелічував. Лише узагальнив, що «РФ захищає свій дім і життя людей». З огляду на те, що це є брехнею, напрошується висновок, що насправді він буде намагатися і надалі захопити нашу країну, допоки його не зупинять.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

В Черкассах активисты «Азова» подожгли файеры в окнах здания ОГА: видео

01.12.2016 - 22:33
Сегодня в Черкассах местные «азовцы» и представители других общественных движений, всего около 300 человек, провели несколько странное празднование годовщины революционных событий на Банковой в Киеве. Под взрывы петард они вошли ...

В Турции произошел теракт, — 11 человек погибли (видео)

17.02.2016
Как сообщает турецкий телеканал NTV, ...