Путін відреагував на події на Бєлгородщині

Продовжується дивна історія на території Бєлгородщини. В її канві з’явилася інформація, що Росія планує перекинути війська у Бєлгородську область, у тому числі й ті, які зараз знаходяться на тимчасово окупованій території України.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на джерело в українській розвідці у вівторок, 23 травня.

Стверджується, що командування західного військового округу Росії приймає рішення про оперативне перекидання окремих боєздатних підрозділів через ускладнення обстановки на кордоні у Бєлгородській області.

«Зокрема на даний час приймається рішення щодо можливого переміщення підрозділів 3-ї мотострілецької дивізії 20-ї загальновійськової армії (постійний пункт дислокації Валуйки, Бєлгородська область) з району бойових дій (Макіївка, Площанка Луганської області) до Бєлгородської області», – повідомило джерело.

Тим часом за даними інтерактивної карти Deep State так звана «сіра зона» в Бєлгородській області вже займає площу в 31,07 квадратних кілометрів. А бійці Російського добровольчого корпусу та Легіону Свобода Росії заявляють про подальше звільнення Росії та додають, що «продовжують рух далі».

Нагадаємо, що від учора у Бєлгородській області триває «контртерористична операція». Її оголосили після того, як Російський добровольчий корпус і Легіон Свобода Росії (РДК) розпочали операцію по звільненню Росії від режиму Володимира Путіна.

Пізніше в українській розвідці заявили, що на території Росії створюється «смуга безпеки» для захисту українців.

Тим часом прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що Путін не збирається проводити якесь окреме спеціальне засідання Радбезу через події у Бєлгородській області. При цьому він сказав, що той «глибоко стурбований» і докладе всіх зусиль, щоб в майбутньому такого не було.

Водночас Пєсков додав дичини про те, що їх «спецоперація» якраз і триває для того, щоб надалі не було таких проникнень. Це при тому, що до початку Кремлем масштабної війни їх і не було…

Також він трактує те, що відбувається, як «вторгнення українських диверсантів», хоча насправді весь «двіж» проводять виключно громадяни РФ, які виступають проти Путіна і його кліки.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Появилось видео прорыва Саакашвили в Украину

10.09.2017 - 23:00
Как мы уже сообщали Михаил Саакашвили при помощи своих сторонников незаконно прорвался в Украину на пропускном пункте Шегини. По заявлению Госпогранслужбы, это произошло незаконно, с применением силы и без прохождения ...

Российский актер Охлобыстин попал под криминал (видео)

02.12.2016
Похоже, место прежних «героев новороссии», ...