Путін скликав нараду через погром у Махачкалі

Президент фашистської Росії Путін проведе велику нараду через масовий погром з пошуком євреїв в аеропорту Махачкали. Про це сказав речник Кремля Дмитро Пєсков на брифінгу 30 жовтня.

За його словами, на цій нараді буде присутнє все вище керівництво РФ.

«Путін планує сьогодні орієнтовно о 19.00 провести велику представницьку нараду і обговорити на ній спроби Заходу використовувати події на Близькому Сході для розколу російського суспільства. Відбудеться детальна розмова» – заявив Пєсков.

Він уточнив, що нарада відбудеться в очному режимі. Очікується виступ Путіна, а далі захід пройде в закритому режимі.

При цьому Пєсков не став коментувати заходи, які може Кремль застосувати щодо учасників заворушень у Махачкалі, запропонувавши дочекатися наради.

Масова антиізраїльська акція у Махачкалі стала наслідком схвалення у Росії військової агресії проти інших країн та національностей. Про це написав радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк в Telegram у понеділок, 30 жовтня.

За його словами, до погрому у Махачкалі привели передумови, які «були сформовані десятиліттями неправильної, «псевдоасимілятивної» політики, толерування беззаконної поведінки агресивних режимів, що порушують глобальні правила, та явного загравання з російськими планами «змінення світового порядку».

В результаті це дало «жахливі плоди», які пожинаються нині:

  • укорінення ненависті до різних етнічних груп із подальшими спробами їх знищення;
  • залишкове руйнування світових інститутів;
  • медійне бравування відвертими звірствами проти цивільного населення та масштабування війни з геноцидним компонентом.

Подоляк зазначив, що тепер Росія «для більшої наочності запустила офіційні антиєврейські погроми».

«Тому що досі вважає демократичний світ… слабким, терплячим, нездатним протистояти агресії», – зазначив він.

Радник керівника ОП закликав світову спільноту «нарешті приймати правильні рішення».

«Не можна закінчувати компромісами те, що руйнує систему світових відносин. Не можна заохочувати демонстративного вбивцю. Не можна залишати РФ у нинішньому вигляді. Не можна повторювати 2008 і 2014 роки. Інакше хаосу буде ще більше», – резюмував Подоляк.

Нагадаємо, 29 жовтня в аеропорт Махачкали прорвалися сотні людей через приліт літака із Тель-Авіва, яким нібито прибули в Дагестан біженці з Ізраїлю. Натовп ламав двері у приміщенні аеропорту в пошуках євреїв. Поліцейські ніяк не перешкоджали натовпу.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Песню Бейонсе признали лучшей в XXI веке: видео

29.06.2018 - 15:03
Как известно, на вкус и цвет товарища нет. Еще больше это касается музыкальных предпочтений — от чего умиляются одни, другие «тащатся», от того третьих просто воротит. Да, есть хиты, которые ...

Хоккеист-виртуоз

21.11.2015
Мы уже публиковали видео невероятных ...

Над Марсом зафиксировали парящий объект (видео)

11.01.2016
Красная планета уже давно не ...