Путін розповів Шольцу, для чого нищить Україну

Ще вчора президент Франції Макрон обіцяв зателефонувати Путіну, але сьогодні Кремль заявив, що його господар поспілкувався з канцлером Німеччини Олафом Шольцом. Начебто Путін пояснив, навіщо нищить енергетичну структуру України, і закликав Берлін переглянути свої підходи у відношенні російсько-української війни.

Також Путін вимагав допуску росіян до розслідування вибухів на газопроводах «Північного потоку» в Балтійському морі і усунення бар’єрів для російських поставок добрив в рамках зернової угоди…

Звісно, прикро, що європейські лідери продовжують спілкування з кривавим диктатором і терористом, чим фактично легітимізують його. Зате голова Мюнхенської конференції з безпеки Кристоф Хойсген визнав:

«Крим, безумовно, є частиною України, і Україна має повне право відвоювати й повернути свою територію. Тому рішення має приймати Україна».


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

Как пьяный водитель Мерседеса с заправочным шлангом боролся (видео)

25.12.2015 - 12:07
На камеру видеорегистратора попали кадры, на которых видно, как на одной из АЗС пьяный водитель, пытался дотянуть заправочный пистолет до своей машины, но ему это никак не удавалось сделать. В ...

РПЦ сделала заявление по бюсту от Поклонской: видео

07.03.2017
Похоже, даже священнослужители не знают, ...

Котенок помог собаке обрести свободу (видео)

18.06.2015
Есть выражение – живут как ...

Вышел трейлер восьмого сезона «Игры престолов»: видео

06.03.2019
В Сети появился трейлер завершающего ...