Путін розпочав створення буферної зони на Бєлгородщині

Путінські посіпаки стирають з лиця землі керованими авіаційними бомбами звільнене російськими повстанцями село Козинка Грайворонського району Бєлгородської області РФ.

Про це повідомляють самі рашистські воєнкори: «Села Козинка фактично вже не існує. Жодного цілого будинку немає, по селу активно прилітає чугуній,.. будинки знищуються. Швидше за все, подібна доля чекає й інші прикордонні населені пункти. Так що пресловута санітарна зона створюється на наших очах самим природним чином».

Тобто фашистська Росія попросту знищує свої села, які не контролює.

Телеграм-канал російського опозиційного видання «ASTRA» повідомив, що сьогодні внаслідок обстрілу у сусідньому Грайвороні пошкоджена будівля МВС РФ, поранено керівника відділу по питанням міграції.

Міноборони РФ розповіло, що в обід над Бєлгородщиною протиповітряна оборона рашистів начебто збила чергові цього разу тринадцять реактивних снарядів. Жителі Бєлгорода (37 км від вільної України) знову повідомляють про вибухи і пожежі в місті.

Від сусіднього Курська до державного кордону 88 км. Але й там після вибухів минулої ночі звільнилися 15 водіїв суспільного транспорту, які були залучені з інших регіонів. Про це, до речі, повідомив перший заступник міністра транспорту РФ Олександр Васильченко…


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Панда пришла в восторг от снега (видео)

24.01.2016 - 15:15
Ай да молодцы — американцы и в снежной буре нашли позитив Крупнейшая в этом столетии снежная буря «Джонас», пронесшаяся над восточным побережьем США, уже унесла жизни 18 американцев. Они погибли из-за ...

В США в пику Трампу сняли фильм о затоплении Нью-Йорка: видео

05.06.2017
В США довольно креативно отреагировали ...

Диктатор Дутерте за ужином спел по требованию Трампа: видео

13.11.2017
Воздух Южно-Китайского моря, похоже, смог ...