Путін призначив до Донецька нового ватажка «ДНР»

Сьогодні маріонеточний голова терористичного квазіутворення «ДНР» Пушилін підписав «указ» про призначення Євгена Солнцева посаду «голови уряду». Зрозуміло, що вирішили це замість нього в Москві, а він тільки підписав нікчемний папірець.

Йдеться про те, що «указ» набирає чинності з дня його підписання, тобто з 30 березня. До нового призначення Солнцев обіймав посаду «першого віце-прем’єра» квазіутворення і відповідав за будівництво і відновлення. Тобто сидів на грошових темах.

Солнцев народився у Воронежі. Перед переїздом в червні минулого року у Донецьк працював помічником міністра будівництва та житлово-комунального господарства РФ. Прийшов тоді разом із Хоценком…

Нагадаємо, в червні минулого року Путін поставив на чолі «уряду» терористичного квазіутворення «ДНР» Віталія Хоценко. Цей росіянин став свого роду «смотрящим» за окупованою частиною Донецької області. Плюс всім стало зрозуміло, що саме він буде розподіляти російські кошти, а не Пушилін.

28 березня Хоценка з Донецька той же Путін прибрав. Його перекинули у крісло тимчасово виконуючого обов’язки губернатора Омської області Росії.

Дуже радий цьому Пушилін, який розсипався у компліментах на адресу Хоценка — мовляв, такий класний був управлінець і нехай йому тепер щастить на новій посаді.

У грудні 2022 року Віталій Хоценко потрапив під обстріл, коли перебував у готелі Донецька разом із групою «військових радників», серед яких також був колишній голова «Роскосмосу» Дмитро Рогозін. Тоді Хоценко зазнав поранення, а його охоронець загинув.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Мажоры на McLaren против скейтбордиста – в Сети появился новый хит

21.07.2016 - 13:56
Кто круче — мажоры или продвинутая уличная молодежь? Наверное, смотря, за кого ты болеешь… В США этим летом на гаджет засняли забавный эпизод стремительного конфликта между скейтбордистом и парнями из ...

Гройсман сделал видеообращение к украинцам в связи с газовым шантажом России

02.03.2018
Премьер-министр Украины Владимир Гройсман сделал ...