Путін пригрозив створенням «санітарної зони» на території України

Лідер фашистського режиму РФ Путін під час пресконференції у неділю, 17 березня, заявив, що РФ може в якийсь момент створити «санітарну зону» на прикордонних територіях України.

«Не виключаю, що, маючи на увазі трагічні події, що відбуваються, ми будемо змушені в якийсь момент створити «санітарну зону» на територіях, підпорядкованих Києву. Створити зону безпеки, подолати яку буде досить складно тими засобами ураження, які використовує противник», — заявив Путін.

За його словами, всім правоохоронним органам буде дано вказівки виявляти всіх, хто зі зброєю воює проти Росії.

Також Путін сказав, що представників Російського добровольчого корпусу нібито «як м’ясо кидають на м’ясні штурми на держкордон». Він порівняв РДК з армією Власова і заявив, що з 1,5 тисячі добровольців нібито «втрати приблизно 800 осіб».

Російський диктатор сказав, що в Росії немає смертної кари, але «ми будемо до зрадників ставитися як у зоні бойових дій».

Окрім того, Путін заявив, що Росія «за мирні переговори, але тільки якщо не через те, що у супротивника патрони закінчуються».

Зазначимо, що лякалки Путіна більше розраховані на Захід, адже в Україні в них мало хто вірить. Про ті самі санітарні зони він вже говорив, і що?

Нагадаємо, 13 червня минулого року Путін зустрівся з так званими «воєнкорами» — людьми, які люто ненавидять Україну, і тому дуже агресивно і брехливо подають інформацію стосовно подій на фронті. На тій зустрічі Путін традиційно багато брехав про те, що робить Росія, а також знову плутався у цілях розпочатої ним війни.

Цілі війни в нього одночасно і змінюються, і залишаються незмінними.

«Вони (цілі – ред.) змінюються відповідно до поточної ситуації, але загалом, звичайно, нічого ми міняти не будемо. Вони для нас мають фундаментальний характер», – заявив тоді Путін.

Також Путін повідомив, що Росія у разі продовження обстрілів своїх регіонів розгляне питання щодо створення «санітарної зони» на території України.

«Якщо це (обстріли – ред.) буде продовжуватися, тоді ми повинні будемо, мабуть, розглянути питання, я говорю це дуже акуратно, щоб створити на території України якусь санітарну зону на такому віддаленні, з якого неможливо було б діставати нашу територію», – сказав він.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Верховной Раде подрались депутаты: видео

23.12.2016 - 15:58
В зале Верховной Рады подралась очередная (сколько их было ранее — уже и не счесть) пара нардепов. На этот раз отношения с помощью кулаков выясняли свободовец (внефракционный, так как «Свобода» не ...

Кошка снимает котенка с дерева

29.11.2015
Кошки, как правило, мамы хорошие. ...

В США из-за сильных морозов поджигают рельсы: видео

31.01.2019
Железнодорожные рабочие в Чикаго из-за ...