Путін почав літати Росією в супроводі винищувачів

Безліч співробітників ФСО в охороні, довжелезні столи, двійники… Чого тільки немає в антуражі лідера фашистського режиму РФ Путіна, аби тільки захистити його життя! Наразі з’явилася нова «фішка»…

Путін став літати в регіони країни в супроводі винищувачів.

У вівторок, 18 червня, очільник Кремля відвідав Якутськ, і місцеві жителі помітили в небі один літак Су-30СМ, пише російське Агентство. Новости.

Зазначається, що це перший візуально підтверджений випадок від початку війни, коли борт №1 супроводжують військові літаки під час візиту в російський регіон.

До цього винищувачі супроводжували Путіна лише за кордоном. Зокрема, такі заходи безпеки застосовувалися під час польотів російського диктатора до Білорусі, Казахстану, Узбекистану та ОАЕ.

Літак Су-30СМ — радянський і російський двомісний багатоцільовий винищувач покоління 4+. Розроблений на основі Су-27УБ. Літак призначений для завоювання переваги в повітрі, дальнього патрулювання, супроводу літаків дальньої авіації, радіолокаційного спостереження, наведення та управління.

Нагадаємо, у грудні 2023 року Міноборони Росії навіть опублікувало кадри з винищувачами Су-35, які супроводжували літак Путіна під час польоту в ОАЕ. Тоді спікер Кремля Дмитро Пєсков пояснив це міркуваннями безпеки.

Як відомо, минулого літа було підірвано літак, в якому летіли керівники ПВК Вагнера Пригожин і Уткін, які за два місяці до того здійснили невдалу спробу заколоту…


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Интернет покоряет видео с лысыми кошками в париках

07.08.2016 - 23:18
Страшнее кошки зверя нет. Это слова песенки из старого советского мультфильма. Вряд ли автор представлял себе, что когда-нибудь селекционеры-кошкозаводчики выведут породу животных, которые совершенно не имеют шерсти. Их еще называют ...