Путін побував на місцях своїх злочинів у Маріуполі

Президент РФ Путін начебто відвідав окупований Маріуполь. Принаймні про це стверджують російські засоби масової інформації з посиланням на прессслужбу адміністрації президента Росії.

В це важко повірити, пам’ятуючи, як сильно, Путін боїться за своє здоров’я та життя. Адже останнім часом в Маріуполі періодично відбувається «бавовна». Можливо, в місті побував його двійник?

Багато серйозних експертів вважають, що справжній Путін сидить на краю довжелезного столу подалі від співрозмовника, стоїть не відстані десятків метрів від інших людей на заходах і пресконференціях, майже не виходить з бункера і їздить тільки броньованим потягом. А контактують з іншими людьми його двійники чи двійник.

Так чи інакше, рашисти стверджують, що до Маріуполя Путін нібито прилетів на вертольоті, а потім за кермом автомобіля об’їхав кілька районів міста. Зупинявся, у мікрорайоні «Невський» і поговорив з містянами, оглянув берегову лінію в районі яхт-клубу, знищений ним театр, пам’ятні місця…

В машині справа від Путіна сидів віце-прем’єр РФ Марат Хуснуллін, який доповідав про будівельні роботи в знищеному Маріуполі.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Video >>

В российском Екатеринбурге взорвали телебашню, видео

24.03.2018 - 12:59
Демонстрируя всему миру разработки новых видов вооружения и указывая на солидные инвестиции в оборонный комплекс, в России не особо скрывают дефицит средств на мирные цели. Из-за хронического недофинансирования в российском ...

Погба на пресс-конференции убрал со стола бутылку пива, видео

16.06.2021
У звездных футболистов появилась новая ...