Путін планує продовжувати війну до 2028 року

Росія готова воювати ще кілька років, бо президент РФ Володимир Путін вважає, що економічна мобілізація переломить хід війни в Україні. Про це повідомляє британське видання The Telegraph з посиланням на слова анонімного західного чиновника. 

Не факт, що в Путіна саме такі плани, адже анонімні джерела часто на повірку виявляються, в кращому випадку, не дуже компетентними.

Складно оцінити масштаб переходу РФ до військової економіки, оскільки інформація про оборонну промисловість засекречена, а пропаганда їх тільки перебільшує. Але експерти переконані, що російський ВПК небезпечно та активно розвивається.

Росія стверджувала, що виготовила торік 1530 танків і 2518 бойових броньованих машин. Виробництво танків збільшилось на 560%, а БТР — на 350%.

Росія планує виготовляти 2 мільйони артснарядів на рік, що вдвічі більше, ніж, як очікували західні спецслужби, заявили анонімні західні посадовці.

В матеріалі зазначається, що вплив розвитку ВПК РФ на полю бою «миттєвий і очевидний». За оцінкою видання, Росія поки не може виробляти достатньо зброї для проведення великого наступу цього року.

«Вони говорять про мобілізацію своєї оборонної промисловості протягом наступних трьох років, що означає, що вони прагнуть вести війну принаймні три-чотири роки», — зазначає джерело видання.

ЗМІ зазначає, що західні санкції не заважають Росії виробляти зброю, а тільки змушують витрачати додаткові гроші на кожен компонент. Та навіть попри це російська військова машина має проблеми з нестачею кваліфікованої робочої сили та низькою якістю запчастин.

ВПК радянської спадщини не встигає за масштабами сучасної війни. Багато вироблених у Росії ракет не відповідають вимогам і попри збільшення виробництва, ворожі заводи «ледве встигають за попитом».

Зазначимо, що в Європі всерйоз готуються до можливого вторгнення фашистської Росії, якщо її не вдасться зупинити в Україні.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Мощный ураган «Харви» терзает Техас: видео, фото

26.08.2017 - 14:06
У побережья Мексиканского залива бушует ураган «Харви». Первым его силу испытал курортный городок Рокпорт, расположенный на Техасской Ривьере. От шквального ветра, по данным ABC News, травмы получили 10 человек. Местные ...

На Винничине град засыпал село Лукашовка: видео

05.06.2018
Атмосферный фронт, который с севера ...