Путін не в силах приховати колосальні втрати – рашисти активно бунтують

За минулу добу наші захисники знищили 1140 російських окупантів – це дуже багато; днів, коли цей показник перевищував тисячу, було відносно мало. Всього ж з початку широкомасштабного вторгнення (за період з 24 лютого 2022 року по 11 лютого 2023-го) агресор втратив 136880 чоловік тільки вбитими.

Про це в традиційному ранковому зведенні про ворожі втрати доповів на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» Генеральний штаб Збройних сил України.

Загалом, поступово стає зрозуміло, що російські окупанти не багато виграють від своєї тактики закидання українських позицій «гарматним м’ясом». По-перше, в останні дні наступ загаробників, навіть на Бахмутському напрямку, різко загальмував.

По-друге, видно, що нині Сили оборони мають достатньо зброї для швидкого масового знищення безперервних піхотних атак в стилі «наступу» червоної армії під час другої світової війни.

Хоча ще на початку лютого був очевидний дефіцит озброєння – вірогідно, Захід таки зміг швидко різко збільшити поставки, в першу чергу, артилерійських боєприпасів.

По-третє, часи змінилися. В пабліках і соцмережах рашистів стрімко зростає обурення великими втратами, які неможливо приховати. Наприклад, дивись скрін від кривавого терориста ДНР Ігоря Безлера (ватажка горлівських бойовиків у 2014 році).

Поки що вони звинувачують генералів міністерства оборони РФ. Але ж всі насправді знають, що у всьому винен Путін. А головне, самі упороті рашисти не хочуть вмирати. А примусити їх не спілкуватися між собою, щоб «розділити і володарювати», в наш час неможливо.

Тому хазяїн Кремля не зможе повторити «подвиг» Сталіна під час другої світової – Путіну не вистачить «гарматного м’яса».


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Сняли видеопрогноз будущего России (видео)

26.12.2015 - 18:17
Состояние экономики России комментируют все, кому не лень. Кто с оптимизмом, мол, у нас все еще впереди, другие с пессимизмом – приплыли, в общем-то. А вот некие безымянные технари сняли ...

Маленькие дети и их огромные четвероногие друзья: фото, видео

05.12.2016
Фотограф Энди Селиверстов (Andy Seliverstoff) ...