Путін не усвідомлює реальної ситуації на фронті, – WSJ

Оточення глави Кремля Володимира Путіна дезінформує його про хід повномасштабної війни проти України та військові провали РФ. Про це у п’ятницю, 23 грудня, повідомляє The Wall Street Journal.

Свої висновки журналісти WSJ ґрунтують на кількох місяцях інтерв’ю з нинішніми та колишніми російськими чиновниками та людьми, близькими до Кремля.

Співрозмовники газети вказали, що Путін оточений адміністрацією, яка «підтримує його переконаність у тому, що Росія досягне успіху, незважаючи на людські та економічні втрати, що зростають».

Як пише WSJ, Путін щоранку отримує письмовий брифінг про «спеціальну операцію в Україні». Тим не менш, ця інформація є неповною, суб’єктивною і далекою від реальності.

«Військові командири підпорядковуються ФСБ, наступнику КДБ, яка редагує звіти для експертів у Раді безпеки, а ті передають їх секретареві Ради Миколі Патрушеву, головному «яструбу», який допоміг переконати Путіна напасти в Україну. Саме він і передає звіти Путіну», — розповідає WSJ. 

Крім того, з посиланням на інсайдерську інформацію видання наголошує, що Путін не користується інтернетом, побоюючись цифрового стеження. Джерела коментують, що це робить Путіна ще більш залежним від брифінгових документів, складених ідеологічно орієнтованими радниками.

Близькі до Кремля співрозмовники WSJ кажуть, що Путін, як і раніше, має намір «змусити Україну підкоритися» і готовий на роки мобілізувати економіку та населення країни-агресора.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

  1. Гарик  |  24 декабря 2022 в 06:55

    чушь собачья..все этот говнюк знает..просто уже обосрался..Гаага маячит говнокомандующему унитазников

Video >>

Джошуа на кураже побил Владимира Кличко в чемпионском бою года: видео

30.04.2017 - 01:28
Великий украинский чемпион Владимир Кличко проиграл. В прнципе, такой исход поединка с Джошуа предсказывался специалистами и букмекерами. Грустно, но факт. Бой Владимира Кличко против Энтони Джошуа состоялся в субботу, 29 ...

Иран сбил израильский самолет и БПЛА: появилось видео

10.02.2018
Нарушение госграницы Израиля иранскими беспилотниками, ...

Россиянка из «Айдара» облила Ляшко помидорным соком: видео

08.12.2016
Россиянка Юлия Толопа, которая фактически ...