Путін назвав свої страхи щодо укладення миру з Україною

Країна-агресор Росія начебто готова до мирних переговорів щодо України, але головною проблемою для їхнього початку є надійність гарантій та нібито бажання Заходу «покарати» Москву. Про це заявив лідер фашистського режиму РФ Путін в інтерв’ю китайському інформагентству Сіньхуа, оприлюдненому у середу, 15 травня.

Фактично все знову зводиться до того, що Україна і світ мають погодитися з «хотєлками» Москви. А це, як відомо, залишення за Росією захоплених нею територій і прощення боргів, тобто незастосування механізму репарацій. Але це якраз дві самих головних позиції України — повне відновлення територіальної цілісності, суверенітету (незалежності) країни і її відновлення (звісно, за рахунок того, хто вчинив злочинні руйнування).

Що ж тоді може отримати Росія? Багато чого — уникнення судів над верхівкою (адже добровільне погодження на вивід військ відкриє для цього можливість), а також поступове скасування економічних санкцій… Це, з одного боку, буде стимулом для нормального розвитку Росії, а з іншого надасть їй додаткового ресурсу для тих самих репарацій.

Повертаючись до заяви Путіна, бачимо, що він абсолютно не розуміє безумовності вимоги про вихід росіян з захоплених територій.

«Ми хочемо всеосяжного, стійкого і справедливого врегулювання цього конфлікту мирними засобами. І відкриті до діалогу щодо України, але це мають бути переговори, що враховують інтереси всіх залучених у цей конфлікт країн, зокрема й наші інтереси. Укупі з серйозною розмовою про глобальну стабільність, про гарантії безпеки і для протиборчої сторони, і, звичайно, для Росії. Причому це мають бути надійні гарантії», – цинічно зазначив він.

При цьому російський правитель відразу придумав нову проблему в питанні переговорів.

«Головна проблема − це якраз надійність будь-яких гарантій, тому що ми маємо справу з державами, правлячі кола яких віддають перевагу світоустрою не на основі міжнародного права, а «порядку, заснованому на правилах», про які вони постійно говорять, але яких ніхто не бачив, з якими ніхто не погоджувався і які, судячи з усього, змінюються залежно від поточної політичної кон’юнктури та інтересів тих, хто їх придумує», − заявив Путін.

Російський лідер похвалив пропозиції Китаю щодо врегулювання війни, але поскаржився, що вони нібито «не знаходять підтримки ні в Україні, ні в її західних покровителів».

«Вони не готові до рівноправного, чесного і відкритого діалогу, що грунтується на взаємній повазі та врахуванні інтересів одна одної… Натомість західні еліти наполегливо намагаються «покарати» Росію, ізолювати й послабити її, постачають київській владі гроші та зброю. Ввели проти нашої країни майже 16 тисяч односторонніх нелегітимних санкцій. Погрожують розчленувати нашу країну. Незаконно намагаються привласнити наші закордонні активи», – поскаржився Путін.

Як відомо, країна-агресор Росія регулярно просить почати переговори з Україною, але «з врахуванням нових реалій».

У свою чергу президент України Володимир Зеленський заявляв, що залучати Росію до переговорів слід після того, як більшість країн світу на саміті миру підтримають спільну платформу щодо умов досягнення миру. Тоді цю позицію можна буде відстоювати у розмові з Кремлем.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Над Пекином разыгрался настоящий спектакль, главными героями которого стали тысячи молний: видео

09.07.2017 - 01:55
В Китае всегда всего много. Начиная от людей и заканчивая молниями. Это, конечно, шутка. Но и в самом деле великий Китай не устает поражать даже в обыденной жизни. Вот и ...

Действие пули при попадании в различные предметы

16.12.2015
Показанное на видео —  лишено ...