Путін намагається маскувати свої цілі відносно України, – ISW

Кремль не залишає «максималістських цілей» з контролю над Україною, проте частково завуалювала їх, щоб спантеличити західні країни і схилити Київ до переговорів. Про це повідомив американський Інститут вивчення війни (ISW) у звіті за 23 листопада.

Як нагадали аналітики, 21 листопада речник президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що зміна нинішнього уряду в Україні не є метою російської «спеціальної військової операції», і російський лідер Володимир Путін «вже говорив про це».

26 жовтня Путін наголосив, що Україна «втратила свій суверенітет» і повністю перейшла під контроль НАТО, а 27 жовтня він знову відкинув суверенітет України, заявивши, що країну «створила» РФ. Також він послідовно відстоює тезу, що Україна є нацистською державою, яка має бути «денацифікована».

«Вимоги Путіна рівносильні вимозі зміни режиму, навіть якщо він прямо не закликає до цього у своїх недавніх заявах. Той факт, що Пєсков посилається на ці коментарі Путіна, робить дуже сумнівним будь-який серйозний відступ РФ від своїх цілей», — йдеться у звіті.

Путін і його команда дуже прагнуть будь-якими засобами на деякий час поставити війну на паузу. Необхідно зібрати ресурси, щоб припинити відступати і нести втрати. Заради переговорів йде потік заяв, які протирічать одна одній, а також тому, що декларувалося раніше.

Так, 21 листопада прессекретар Путіна Дмитро Пєсков договорився вже до того, що Росія не має на меті змінювати владу в Україні. Це твердження протирічить попереднім заявам Кремля.

На питання, чи є зміна влади в Україні однією з цілей «спецоперації», Пєсков відповів: «Ні, президент вже говорив про це». Також Пєсков не зміг дати коментар на слова Зеленського стосовно того, що Кремль прагне переговорів не заради миру, а для перепочинку. На це він видав: «Росія хоче досягти своїх цілей, і вона їх досягне». Тобто видав фразу, яка взагалі не стосується того, про що його попросили сказати.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

  1. Гарик  |  24 ноября 2022 в 12:07

    Это уже склероз..тут играем,тут не играем,тут рыбу заворачивали

Video >>

Появилось видео разрушений после взрыва банка в Николаеве

11.05.2017 - 12:03
В Николаеве возле банка «Південний» было подорвано взрывное устройство. Взрыв возле дверей финучреждения по проспекту Центральному был настолько сильным, что в соседнем с банком доме вылетели стекла в окнах 4-го этажа. ...

Как российские дипломаты пытались выкрасть экипаж «Норда»: видео

08.04.2018
Накануне вечером российские дипломаты предприняли ...

ВСУ испытали противотанковый ракетный комплекс Корсар: фото, видео

07.07.2017
Украина продолжает разрабатывать и совершенствовать ...