Путін намагається маскувати свої цілі відносно України, – ISW

Кремль не залишає «максималістських цілей» з контролю над Україною, проте частково завуалювала їх, щоб спантеличити західні країни і схилити Київ до переговорів. Про це повідомив американський Інститут вивчення війни (ISW) у звіті за 23 листопада.

Як нагадали аналітики, 21 листопада речник президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що зміна нинішнього уряду в Україні не є метою російської «спеціальної військової операції», і російський лідер Володимир Путін «вже говорив про це».

26 жовтня Путін наголосив, що Україна «втратила свій суверенітет» і повністю перейшла під контроль НАТО, а 27 жовтня він знову відкинув суверенітет України, заявивши, що країну «створила» РФ. Також він послідовно відстоює тезу, що Україна є нацистською державою, яка має бути «денацифікована».

«Вимоги Путіна рівносильні вимозі зміни режиму, навіть якщо він прямо не закликає до цього у своїх недавніх заявах. Той факт, що Пєсков посилається на ці коментарі Путіна, робить дуже сумнівним будь-який серйозний відступ РФ від своїх цілей», — йдеться у звіті.

Путін і його команда дуже прагнуть будь-якими засобами на деякий час поставити війну на паузу. Необхідно зібрати ресурси, щоб припинити відступати і нести втрати. Заради переговорів йде потік заяв, які протирічать одна одній, а також тому, що декларувалося раніше.

Так, 21 листопада прессекретар Путіна Дмитро Пєсков договорився вже до того, що Росія не має на меті змінювати владу в Україні. Це твердження протирічить попереднім заявам Кремля.

На питання, чи є зміна влади в Україні однією з цілей «спецоперації», Пєсков відповів: «Ні, президент вже говорив про це». Також Пєсков не зміг дати коментар на слова Зеленського стосовно того, що Кремль прагне переговорів не заради миру, а для перепочинку. На це він видав: «Росія хоче досягти своїх цілей, і вона їх досягне». Тобто видав фразу, яка взагалі не стосується того, про що його попросили сказати.


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі (1)

  1. Гарик  |  24 ноября 2022 в 12:07

    Это уже склероз..тут играем,тут не играем,тут рыбу заворачивали

Video >>

Афонские старцы предали Анафеме Путина, Кирилла Гундяева, служителей церкви МП

09.03.2014 - 16:59
Видео, с якобы анафемой от афонских старцев Владимиру Путину, патриарху Кириллу (Гундяеву) и православным иерархам РПЦ, безусловно, не выдерживает никакой критики. Даже афонские монахи не наделены правом отлучать от Церкви, ...

В Сирии новая химическая атака: видео

12.04.2017
На северо-западе Сирии правительственные войска ...

В Киеве подрались радикалы и полиция: видео

19.01.2017
В годовщину начала столкновений на ...