Путін домовився про «стратегічне партнерство» з КНДР

Яке їхало, таке й здибало. Злочинці всього світу, як раніше пролетаріат, об’єднуються. Наразі ще більш поглибленні відносини будуть між фашистською Росією і абсолютно закритою і тоталітарною КНДР.

Очільник фашистського режиму РФ  Путін і лідер Північної Кореї Кім Чен Ин підписали у Пхеньяні договір про всеосяжне стратегічне партнерство між двома країнами.

У свою чергу Кім Чен Ин висловив повну підтримку війни Росії в Україні. За його словами, Кремль вбиває українців з метою захисту суверенітету, інтересів безпеки та територіальної цілісності!

Тобто маємо або приклад політичної шизофренії, або цинічної брехні заради цементування пропагандистської бази самого існування диктатур.

На думку лідера КНДР, відносини його країни з Росією «вступають у новий період процвітання».

Напередодні Путін прибув до КНДР вперше за 24 роки. Раніше він відвідував Північну Корею один раз – у 2000 році, тоді лідером цієї країни був ще батько Ина – Кім Чен Ір.

КНДР передала Росії майже 5 млн снарядів для війни в Україні. Очікується, що Путін попросить ще. Про це заявив міністр оборони Південної Кореї Шин Вон Сік в інтерв’ю Bloomberg.

За його словами, Сеул виявив щонайменше 10 тисяч транспортних контейнерів, відправлених із Північної Кореї до Росії, в яких може перебувати до 4,8 млн артилерійських снарядів, подібних до тих, які Путін використав у війні з Україною. 

Він додав, що Північна Корея відправила десятки балістичних ракет, щоб допомогти Путіну атакувати Україну.

Росія в обмін на ці боєприпаси відправила Північній Кореї технології, які допоможуть у її планах розгортання безлічі шпигунських супутників, а також звичайних озброєнь, таких як танки і літаки.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Луганске взорвали полковника Олега Анащенко: видео

04.02.2017 - 10:15
Похоже, череда «загадочных» смертей среди лидеров боевиков продолжается. Утром 4 февраля примерно в 7.50 в центре Луганска взорвался внедорожник Toyota. По официальным данным «властей» ЛНР, погибли главарь «народной милиции» Олег ...

Крупнейший небоскреб Дубая окутан дымом: видео

02.04.2017
Вблизи самого высокого в мире ...