Путін чи його двійник прилетів до Маріуполя

Президент РФ Путін начебто відвідав окупований Маріуполь. Принаймні про це стверджують російські засоби масової інформації з посиланням на прессслужбу адміністрації президента Росії.

В це важко повірити, пам’ятуючи, як сильно, Путін боїться за своє здоров’я та життя. Адже останнім часом в Маріуполі періодично відбувається «бавовна». Можливо, в місті побував його двійник?

Багато серйозних експертів вважають, що справжній Путін сидить на краю довжелезного столу подалі від співрозмовника, стоїть не відстані десятків метрів від інших людей на заходах і пресконференціях, майже не виходить з бункера і їздить тільки броньованим потягом. А контактують з іншими людьми його двійники чи двійник.

Так чи інакше, рашисти стверджують, що до Маріуполя Путін нібито прилетів на вертольоті, а потім за кермом автомобіля об’їхав кілька районів міста. Зупинявся, у мікрорайоні «Невський» і поговорив з містянами, оглянув берегову лінію в районі яхт-клубу, знищений ним театр, пам’ятні місця…

В машині справа від Путіна сидів віце-прем’єр РФ Марат Хуснуллін, який доповідав про будівельні роботи в знищеному Маріуполі.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Video >>

Российского посла в Турции показательно убили: видео

19.12.2016 - 19:56
Предполагается исламистский след На публичном мероприятии в Анкаре был ранен посол России в Турции Андрей Карлов. По информации CNN Turk, это произошло 19 декабря на выставке, когда российский дипломат произносил ...