Путін буде вести війни, доки не помре, – Кулеба

Очільник МЗС Дмитро Кулеба на дискусії, організованій Фондом Віктора Пінчука у Давосі, пояснив, що переговори з лідером фашистської Росії не мають ніякого сенсу.

Міністр пригадав, що Путін напередодні прямо заявив, що не збирається віддавати захопленні українські території. Про що в таких умовах з ним говорити?

«Я думаю, що він буде вести різні війни, доки не помре», — додав Кулеба.

За його словами, йде війна за існування України, за життя людства і світовий порядок. А тому треба відповідати на інвестиції ворога у війну адекватно.

Кулеба навів приклад з пандеміями. Адже не можна заявити, що ми втомилися від невдач і не будемо більше витрачати кошти на розробку вакцини, коли людству буде загрожувати та чи інша смертельна небезпека.

Прокоментував Кулеба й відсутність рішення по фінансуванню підтримки України американським Конгресом.

«Тут питання не йде, давати чи не давати допомогу Україні. Зараз дискусія йде стосовно кордонів (кордон США і Мексику – ред.). Але вже кінець січня, йде війна, треба приймати рішення», – заявив він.

За словами Кулеби, саме кінець січня і є крайнім терміном для схвалення рішення.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео с места аварии в Москве, где машина сбила лошадь с полицейским

27.11.2016 - 21:35
Необычное ДТП произошло сегодня в Москве. Водитель автомобиля Kia сбил сотрудницу конного патруля, которая ехала на лошади. Авария случилась возле главной аллеи Измайловского парка. В результате сержант полиции получила незначительные повреждения. Также ...

Подборка смешных анекдотов и забавных видео

19.01.2019
Иду с работы. Вспомнил, что ...

Маленькие дети и их огромные четвероногие друзья: фото, видео

05.12.2016
Фотограф Энди Селиверстов (Andy Seliverstoff) ...