Путін боїться літати і пересів на бронепоїзд

Президент фашистської Росії Путін дедалі частіше користується для переїздів до своїх резиденцій на Валдаї та біля Чорного моря бронепоїздом, на який він пересів ще навесні 2021 року. Повідомляє «Центр «Досьє».

На жаль, цей бронепоїзд не часів громадянської війни, а сучасний і зовні майже не відрізняється від звичайних потягів, тільки замість чотирьох осей у нього шість, замість одного локомотива кілька, а на даху розміщено спеціальне обладнання.

В бронепоїзді вартістю в мільярд рублів є вагони зі спальнею і робочим кабінетом, для супроводжуючого персоналу і для спецзв’язку.

Журналісти припускають, що спецпоїзд належить компанії «Гранд Сервіс Експрес», якою володів офшор, пов’язаний з соратником президента РФ Юрієм Ковальчуком.

Путін фотографувався в бронепоїзді лише одного разу — у 2012 році, до його ремонту. Фотографії поїзда зовні ніколи офіційно не публікувалися.

Путін міг почати віддавати перевагу залізниці перед авіацією з міркувань безпеки. Адже на відміну від літаків сервісів для відстеження пасажирських потягів у режимі реального часу немає.

Крім того, дві резиденції президента РФ на узбережжі Чорного моря потрапляють в зону обмеження польотів через російсько-українську війну.

Звучить не дуже переконливо, адже Путін пересів в бронепоїзд задовго до війни. Мало того, для спецслужб і супутників знайти цей бронепоїзд на залізниці не так вже й важко. Можливо, через стан здоров’я (психічного?) він не може чи просто боїться літати…


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Вратарь забил гол со своей половины поля

09.12.2015 - 15:25
На 66-й минуте вратарь норвежского клуба Старт Хакон Опдаль выполнил навес в чужую штрафную со своей половины поля из стандартного положения. ...

В Индии танцуют даже гаубицы (видео)

05.01.2016
Индийские культурные традиции, в части ...

Гармаш принес «Динамо» победу над «Зарей»: видео гола

14.04.2017
Киевское «Динамо» после двух побед ...

Техника в руках дикаря – причина огромного удивления (видео)

26.10.2015
Оригинальный и весьма курьезный способ ...