ПСЖ вибив «Барселону» з ЛЧ

Завершився матч-відповідь 1/4 фіналу Ліги чемпіонів, в якому зустрічалися іспанська «Барселона» та французький «ПСЖ». «ПСЖ» обіграв «Барселону» з рахунком 4:1 після поразки вдома 2:3.

На 12-й хвилині рахунок у матчі відкрив вінгер «Барселони» Рафінья. На 29-й хвилині захисник «Барселони» Араухо біля лінії штрафного майданчика збив Баркола та отримав пряму червону картку за фол останньої надії. На 40-й хвилині вінгер «ПСЖ» Усман Дембеле зрівняв рахунок у матчі.

На 54-й хвилині півзахисник гостей Вітінья вивів свою команду вперед. На 61-й хвилині нападник «ПСЖ» Кіліан Мбаппе зміцнив перевагу своєї команди, реалізувавши пенальті. На 89-й хвилині Мбаппе оформив дубль.

«Барселона» сенсаційно» вилетіла з ЛЧ.

Завершився також матч-відповідь 1/4 фіналу Ліги чемпіонів, в якому зустрічалися дортмундська «Боруссія» та мадридський «Атлетіко». Господарі здобули перемогу в матчі з рахунком 4:2.

Таким чином, за підсумками двох матчів (2:3; 4:2) «Борусія» виходить до 1/2 фіналу Ліги чемпіонів, де зіграє з «ПСЖ». Цікаво, що команди вже зустрічалися на груповому етапі цьогорічного розіграшу.