Проти відомих російських акторів і співаків ввели санкції

Дружня нам Канада запровадила санкції проти 38 фізичних і 16 юридичних осіб РФ, які причетні до поширення російської дезінформації та пропаганди. Там є низка акторів, які свого часу були дуже популярні і в Україні, але перетворилися на таких самих фашистів, що й владна верхівка Росії.

Про запровадження санкцій йдеться в заяві на сайті уряду Канади.

«Війна президента Владіміра Путіна в Україні ґрунтується на брехні та обмані. Російські операції з дезінформації залучили знаменитостей і так звані новинні організації, щоб вони повторювали тези Кремля і намагалися виправдати звірства, які відбуваються на території України», — йдеться в заяві.

До списку санкцій внесено державну медіакомпанію МІА «Росія сегодня», що об’єднує російськомовні інформаційні ресурси РІА Новини, ПРАЙМ, ІноЗМІ, ТОК, КОТ, Baltnews, Ukraina.ru, Соціальний навігатор і Arctic.ru.

Також у списку United World International і Фонд боротьби з репресіями, суб’єкти дезінформації, тісно пов’язані з Євгенієм Пригожиним, засновником і власником ПВК «Вагнер».

Під санкції Канади потрапили журналіст «Коммерсанта» Андрєй Колесников, колишній ведучий програми «Вєсті в суботу» Сергій Брильов, депутат Держдуми, голова комітету з інформаційної політики, інформаційних технологій та зв’язку Олександр Хінштейн. Останній в свіій час був класним журналістом-розслідувачем, ще до президентства Путіна…

Крім того, у списку актори Міхаіл Боярський, Марат Башаров, Дмітрій Дюжев, Міхаїл Галустян, Максим Аверін; співаки Ніколай Басков, Діма Білан, Ніколай Расторгуєв, Олег Газманов, Поліна Гагаріна, Олександр Буйнов; співачки Ірина Аллегрова, Надєжда Бабкіна, Вікторія Дайнеко, телеведуча Дана Борисова.

Що було раніше

Україна ввела санкції проти російських артистів і пропагандистів

На початку січня Україна запровадила санкції проти 119 російських «пропагандистів смерті». Так назвав людей із нового санкційного списка радник голови Офісу президента України Михайло Подоляк.

«119 російських «пропагандистів смерті» у великому списку санкцій… Причина? Прямі чи опосередковані заклики вбивати, захоплювати, красти в Україні…», — заявив Подоляк.

Під санкції, зокрема, потрапили:

співачка і актриса Ірина Аллегрова, співак Роман Архипов, співак Дмитро Білан, рок-музикант Сергій Бобунець, телеведуча Дана Борисова, співак Олександр Буйнов, співачка Вікторія Дайнеко, музикант Валерій Дідюля, співачка Лариса Доліна, співак Валерій Кіпєлов, співак Пилип Кіркоров, оперна співачка Анна Нетребко, режисер Микита Міхалков, артист Євген Петросян, співак Володимир Пресняков, співак Стас П’єха, співачка Пелагея Телегіна, пропагандисти Маргарита Симоньян і Дмитро Кисельов, співачка Любов Успенська, співак Михайло Шуфутинський, співачка Аніта Цой, телеведучий Леонід Якубович та інші.

Серед осіб, що потрапили під санкції, є також троє громадян України: громадянка України телеведуча Жанна Бадоєва, громадянка Росії, України й Ізраїлю співачка Лоліта Мілявська, громадянин України футболіст Анатолій Тимощук.

Нагадаємо, 20 жовтня Київ запровадив санкції проти росіян. У списки було включено 2507 фізичних і 1374 юридичних осіб РФ. Укази про запровадження санкцій за рішенням РНБО опубліковано на сайті президента.

Указом №726\2022 запроваджено санкції проти політиків, громадських діячів, військовослужбовців, серед яких – дочка президента РФ Володимира Путіна Катерина Тихонова.

Указом № 727\2022 вводяться санкції проти олігархів, зокрема Романа Абрамовича. «Кабінету міністрів разом зі Службою безпеки України та Національним банком України забезпечити реалізацію та моніторинг ефективності персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)», – йдеться в указі. Також МЗС доручено поінформувати компетентні органи ЄС, США та інших держав про застосування санкцій та порушити перед ними питання щодо введення аналогічних обмежувальних заходів.

Санкції включають 17 обмежувальних заходів: від блокування активів та повного припинення торгових операцій та транзиту ресурсів до зупинення виконання економічних та фінансових зобов’язань, анулювання чи зупинення ліцензій. Серед обмежень також заборона участі у приватизації, публічних та оборонних закупівлях, здійснення угод з цінними паперами, заборона збільшення розміру статутного капіталу пов’язаних компаній (з часткою від 10%), введення додаткових заходів у сфері екологічного, санітарного, фітосанітарного та ветеринарного контролю, припинення дії торгових угод та спільних проектів.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Пчеловод на спор сел на улей без штанов: видео

01.09.2017 - 17:25
Часто так бывает, что мужики за рюмкой чая похваляются сотворить, что ни будь эдакое. Тут же заключаются пари, а на утро приходится исполнять обещанное, чтобы не пострадала репутация человека отвечающего ...

Кошка снимает котенка с дерева

29.11.2015
Кошки, как правило, мамы хорошие. ...

«Шахтер» добыл волевую победу над «Сталью»: видео голов

29.07.2017
Объективно сильнейшая на сегодняшний день ...

Группа «Ленинград» сняла очередной клип: видео

01.09.2017
На просторах интернета появился очередной ...