Проти України воює генерал російського спецназу, який народився на Вінниччині

За процесуального керівництва Вінницької обласної прокуратури повідомлено про підозру громадянину РФ, уродженцю Вінницької області в участі у терористичній організації.

Як повідомляє пресслужба Вінницької обласної прокуратуриа, за  даними слідства, 60-річний підозрюваний брав участь у терористичній організації «днр», утвореній 2014 року на території Донецької області, метою діяльності якої є зміна меж території та державного кордону України в спосіб, що суперечить порядку, встановленому Конституцією України.

Зокрема, будучи кадровим військовослужбовцем рф (на той час полковник, наразі генерал-майор повітряно-десантних військ), підозрюваний допомагав диверсійній групі «Стрєлкова/Гіркіна» в організації бойових дій проти Збройних сил України. Він особисто координував дії російських найманців та представників незаконних збройних формувань «днр» під час захоплення м. Слов’янська у 2014 році.

Маючи звання «героя російської федерації» та очолюючи міжрегіональну громадську організацію «Союз героїв російської федерації», він сприяв подальшій діяльності терористичної організації.

За вчинення інкримінованих злочинів передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк від 8 до 15 років з конфіскацією майна або без такої.

Злочинні дії підозрюваного стороною обвинувачення документувалися за процедурою in absentia. Досудове розслідування за процедурою у кримінальному провадженні здійснюється слідчим відділом УСБУ у Вінницькій області.

Додамо, що СБУ надає фото генерала без заблюрення обличчя, а прокуратура з «затертим»… Обидва відомства не наводять прізвище. Це в їхній практиці, хоча сенсу в цьому при існуючий підозрі немає ніякого.

За фото, яких дуже багато в Мережі, а також з публікацій різноманітних ЗМІ за останні 8 років легко побачити, що мова йде про 60-річного генерала Олександра Пегішева, уродженця села Сальник Калинівської громади Вінницької області.

 

 


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

«Shape of You» от Эда Ширана – второе по популярности видео 2017 года

16.12.2017 - 16:29
Качественная поп-музыка с интересным сюжетным видеоклипом на песню «Shape of You» от Эда Ширана стала вторым по популярности роликом в мире за 2017-ый год. По крайней мере, на портале «YouTube», ...

Появилось видео нападения чиновницы на женщину с плакатом «Королевская, возвращайся в Кремль»

05.05.2017
Пророссийский политик Наталья Королевская регулярно сеет ...

Двойной удар по генералу Рубану: видео

24.01.2017
«Компромат» на Рубана советник замминистра обороны ...

В Украине успешно испытали первую крылатую ракету, видео

30.01.2018
В Украине завершились первые успешные ...