Проти росіянки, яка закликала Путіна вдарити по Дрездену, відкрили кримінальну справу

Росіянка, яка проживає в Німеччині і в жовтні минулого року закликала главу РФ Путіна бомбити Дрездені, сьогодні скигле, що проти неї відкрили кримінальну справу.

Вона розповідає, що з жовтня їй погрожують українські активісти, а правоохорона система Німеччині відмовила їй у захисті. Більше того, тепер за законом переслідують її. При цьому в своєму зверненні вона взагалі не згадує, за що її можуть притягнути до відповідальності. Тобто не нагадує про свій заклик вдарити по європейському місту.

Чому росіяни, які живуть за кордоном і при цьому ненавидять свої нові країни, не їдуть на свою Батьківщину? Відповідь зрозуміла — там набагато гірше життя і немає свобод. Але така поведінка являє собою якусь шизофренію.

Нагадаємо, в жовтні, неадекватну жінку розлютив мітинг наших громадян у німецькому місті. Відповідне відео на тлі акції українців вона виклала в TikTok, де підписана як Alena Dirksen. На ролику видно групу людей із прапорами України, які вийшли на вулиці Дрездена 10 жовтня, щоб привернути увагу суспільства до масованого ракетного удару, який влаштувала Росія.

«Володимире Володимировичу, їм сьогодні мало було. Ось, тут у нас в Дрездені теж можна один разок їб*нути гарненько», – висловилася вона.

З огляду на соцмережі росіянки, вона родом із Таганрога Ростовської області РФ, але проживає в німецькому Мітвайді. У серпні 2022-го видання Freie Presse написало про неї статтю, зазначивши, що в цьому місті Альона Дірксен мешкає уже 20 років і керує рестораном «Родина».


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Video >>

В Виннице взяли ОПГ, вооруженную пистолетом Макарова, тепловизором и набором отмычек (видео)

10.11.2016 - 18:25
Винницкие правоохранители задержали группу «профессиональных» домушников, которую подозревают в серии квартирных краж не только в областном центре, но и других регионах. При обыске съемного жилья, где обитали злоумышленники, у них ...

Полиция успешно защитила гей-парад в Киеве (видео)

12.06.2016
Сегодня в Киеве состоялся марш ...

Появилось видео, как пехотинцы ВСУ держат позиции на самой окраине Донецка

06.10.2017
Военное телевидение Украины показало передовые ...