Просування окупантів під Авдіївкою уповільнилося: МО Британії вказало причину

Після досить швидкого просування російських окупантів у Донецькій області після падіння Авдіївки останнім часом їх поступ різко уповільнився. Про це в останньому зведенні про російсько-українську війну з посиланням на власну розвідку повідомило Міністерство оборони Великобританії.

Загарбники продовжують зосереджувати свої війська в Донецькій області, однак мають незначні успіхи через великі втрати під час наступальної кампанії на Авдіївку. Але й вони можливі через дефіцит особового складу і боєприпасів у Сил оборони.

Тим часом, блогер і лейтенант Збройних сил України з позивним Алекс у своєму телеграм-каналі «Офіцер» підтвердив інформацію укладача фронтових мап «DeepState» про просування загарбників у Георгіївці під Донецьком:

«Хлопці з 46-ої ОАеМБр стоять, як титани в Георгіївці. Але зараз йдуть бої в самому селі навколо риболовного ставка — дуже непроста місцевість (руїни навколо водойми), де важко закріпитись. Противник має просування на 250 метрів вздовж ставка…».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

На позициях «ДНР» под Донецком сильный пожар: видео

21.02.2019 - 09:54
Одной из точек, с которых российско-террористические формирования традиционно обстреливают позиции ВСУ, является окраина поселка Александровка на западе Донецка. Накануне вечером боевики вновь вели оттуда огонь. И то ли получили ответку, ...

Трактор чудом избежал столкновения с поездом: видео

30.08.2017
Британский портал SWNS опубликовал видеозапись, ...