Проросійська влада Грузії погрожує імпічментом президентці

Правляча партія «Грузинська мрія» запускає процедуру імпічменту президента Грузії Саломе Зурабішвілі. Про це оголосив лідер партії Іраклій Кобахідзе, повідомляє Ехо Кавказу у п’ятницю, 1 вересня.

За його словами, причина такого рішення – візити президента до Європи, неузгоджені з урядом.

Кобахідзе нагадав, що для імпічменту президента потрібні голоси 100 депутатів парламенту і у правлячої партії немає такого ресурсу без голосів радикальної опозиції.

«Незважаючи на це, на засіданні політради партії ми вирішили ініціювати процедуру імпічменту президента Грузії. Насамперед, це наша відповідальність перед Конституцією Грузії. Ігнорування кричущих порушень Конституції підриває верховенство закону та демократичну конституційну систему, чого ми не можемо допустити», – заявив Кобахідзе.

На його думку, візити президента є «контрпродуктивними» і можуть перешкодити здобуттю Грузією статусу кандидата на вступ до ЄС.

Відомо, що уряд Грузії не схвалив закордонні візити Зурабішвілі до 10 країн, у тому числі і до України. Незважаючи на це, вона вирушила до Берліна на зустріч із президентом ФРН Франком-Вальтером Штайнмаєром. А сьогодні у Брюсселі запланована її зустріч із президентом Європейської ради Шарлем Мішелем.

Грузія на сьогодні являє собою унікальну країну з точки зору відношення до війни Росії проти України.

При тому, що тотальна більшість народу Грузії підтримує Україну, бажає нашої перемоги і навіть ненавидить російських окупантів (що природньо, враховуючи напад РФ на саму Грузію у 2008 році), діюча влада намагається виглядати нейтральною, а насправді працює в руслі підтримки Путіна і Росії. Мова про уряд і правлячу партію. 

Грузія після вторгнення РФ в Україну значно збільшила товарообіг з фашистською Росією, її Уряд не засуджує геноцидну війну, не ввів санкції проти агресора, брехливо звинувачує Києв у спробах втягнути Грузію у війну… Нарешті не дозволив демократичній президентці, яка не підтримує російський курс, здійснити закордоні візити…. 

Нагадаємо, 8 серпня Зурабішвілі у день 15-х роковин від початку повномасштабної агресії РФ проти Грузії відвідала братський цвинтар у Мухатгверді, де поховано загиблих у 2008 році воїнів.

«У нас є ворог, він бореться то війною, то за допомогою м’якої сили, яка останнім часом дуже помітна. Якщо ми хочемо незалежності, за яку боролися люди, що спочивають тут, якщо ми хочемо держави, ми повинні отямитися і побачити, де наша спільна загроза», — заявила вона.

За словами Зурабішвілі, Росія — це агресор і окупант.

«Через 15 років після війни 2008 року вона все ще окупує 20% нашої території, порушуючи всі міжнародні принципи. Грузія триматиметься свого шляху до ЄС, мирним шляхом відвойовуватиме територіальну цілісність і продемонструє рішучість проти будь-яких спроб дестабілізації», — додала президентка Грузії.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Роман Зозуля забил гол в ворота «Спортинга»: видео

26.11.2017 - 23:36
Роман Зозуля нашел себя и снова стабильно заиграл. Украинский нападающий испанского Альбасете забил в третьем матче подряд — на сей раз в ворота одного из лидеров Сугунды Спортингу. Всего на ...

На Донбассе с воздуха уничтожили позиции российских оккупантов: видео

16.08.2018
Командир Украинской Добровольческой армии Дмитрий ...