Пропагандист Соловйов потрапив під обстріл на Донбасі

Російський пропагандист Володимир Соловйов потрапив під обстріл під Вугледаром на Донеччині. Про це повідомляє проект ВЧК-ОГПУ у Telegram.

Вказується, що фашист Соловйов прибув до тихоокеанських морпехів під Вугледар, який вони вже декілька місяців намагаються штурмувати і при цьому зазнають величезних втрат. Начебто останкінський брехун мав своїми промовами мотивувати окупантів йти вперед, незважаючи на відсутність необхідної їм підтримки артилерією.

Плани Соловйова були зруйновані, адже місце розташування його знімальної групи і російських загарбників, що забезпечували їх охорону, було обстріляне. 

Нагадаємо, раніше Соловйов хизувався, що приїжджав на лінію фронта, однак потім з’ясовувалося, що насправді він ховався у глибокому тилу. Тому інформація про його перебування під Вугледаром може бути як правдою, так і помилковою…


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Появились подробности и видео с места страшного теракта в Ницце

15.07.2016 - 01:57
Число погибших в Ницце от рук террористов выросло Во французском городе Ницца в четверг вечером произошел кровавый теракт со множеством жертв. Грузовой микроавтобус специально въехал в толпу людей, которые на ...

Белка попыталась спрятать желудь в шерсти собаки: видео

18.02.2017
Помните белку из мультика «Ледниковый ...

В небе над США зафиксировали очередной НЛО

30.07.2016
В США тысячи жителей американских ...