Прокурор МКС Карім Хан звернувся із закликом до Росії

Прокурор Міжнародного кримінального суду Карім Хан сьогодні закликав Росію повернути викрадених дітей в Україну.

Про це він заявив під час конференції United for justice, яка відбулася у Бучі і була приурочена до річниці звільнення міста від російських окупантів.

«Я чітко закликаю Росію повернути дітей. Дайте їм можливість повернутися в Україну якнайшвидше. Прямо в Україну або через треті сторони, але дайте дітям повернутися додому… Правам дитини має приділятися першочергова увага», – наголосив Хан.

Хан додав, що видача ордера на арешт президента РФ Путіна не викликала у нього почуття радості, адже це стосувалося керівника країни, який є постійним членом Ради Безпеки ООН. Прокурор МКС переконаний, що Путін має постати перед правосуддям, відповісти на звинувачення.

В самій Росії у владної верхівки після рішення МКС був явно шок. Так, прессекретар Путіна Пєсков і речниця МЗС Захарова звели свої заяви до посила про те, що в Москві рішення суду не визнають і виконувати не будуть (при тому, що його і не Росія має виконати, — ред.).

А незабаром не змогли вигадити нічого кращого за відкриття кримінальних справ проти прокурора Каріма Хана і суддів МКС Томоко Акане, Розаріо Сальваторе Айтали і Серхіо Херардо Угальде Годинеса.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В сеть попало видео драки на борту самолета Брюссель – Мальта

06.11.2016 - 23:49
Пассажиры самолета бюджетной авиакомпании Ryanair, летевшие из столицы Бельгии Брюсселя в Мальту, стали свидетелями серьезной драки прямо в салоне лайнера. Один из них снял это безобразие на видео. Драка сопровождалась ...

В Британии спасают облысевшего ежика: видео, фото

23.10.2016
  Британские ветеринары придумали курс ...

В США ливень затопил целый город: видео, фото

28.05.2018
Ученые утверждают, что в Атлантике ...