Прокурор МКС Карім Хан звернувся із закликом до Росії

Прокурор Міжнародного кримінального суду Карім Хан сьогодні закликав Росію повернути викрадених дітей в Україну.

Про це він заявив під час конференції United for justice, яка відбулася у Бучі і була приурочена до річниці звільнення міста від російських окупантів.

«Я чітко закликаю Росію повернути дітей. Дайте їм можливість повернутися в Україну якнайшвидше. Прямо в Україну або через треті сторони, але дайте дітям повернутися додому… Правам дитини має приділятися першочергова увага», – наголосив Хан.

Хан додав, що видача ордера на арешт президента РФ Путіна не викликала у нього почуття радості, адже це стосувалося керівника країни, який є постійним членом Ради Безпеки ООН. Прокурор МКС переконаний, що Путін має постати перед правосуддям, відповісти на звинувачення.

В самій Росії у владної верхівки після рішення МКС був явно шок. Так, прессекретар Путіна Пєсков і речниця МЗС Захарова звели свої заяви до посила про те, що в Москві рішення суду не визнають і виконувати не будуть (при тому, що його і не Росія має виконати, — ред.).

А незабаром не змогли вигадити нічого кращого за відкриття кримінальних справ проти прокурора Каріма Хана і суддів МКС Томоко Акане, Розаріо Сальваторе Айтали і Серхіо Херардо Угальде Годинеса.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Манчестер Юнайтед выиграл Лигу Европы: видео голов Погба и Мхитаряна

25.05.2017 - 00:00
В столице Швеции Стокгольме завершился финал Лиги Европы — голландский Аякс не смог ничего противопоставить более сыгранному и звездному английскому Манчестер Юнайтеду. В первом тайме на 18 минуте гол забил Поль Погба, ровно через ...

Появилось видео сильного пожара в Лукьяновском СИЗО

07.05.2017
Произошел пожар в помещении Лукьяновского ...