Прилєпіна ввели у медикаментозний сон

Захару Прилєпіну зробили операції і ввели у медикаментозний сон, начебто для більш скорішого одужання. Про це заявив Гліб Нікітін — губернатор Нижегородської області РФ, де стався підрив авто з письмеником, що колись був у складі НВФ квазіутворення ДНР, а останній рік усіляко підтримував війну проти України.

І хоча Нікітін заявляє, що у Прилєпіна незначні переломи і його життю нічого не загрожує, багато що свідчить про протилежне. По-перше, лікарі вирішили відмовитися від транспортування цього фашиста до Москви, по-друге, у медикаментозний сон при незначних переломах людину не вводять. Швидше за все, праві джерела російського Інтерфаксу, які заявили, що стан Прилєпіна важкий.

Додамо, що вибухом повністю знищило передню третину авто українофоба. Водій-охоронець, який раніше воював проти України, загинув. Прилєпін напевно був на задньому сидінні.

В Росії силовики затримали за замах якогось чоловіка, заявивши, що він працював на Україну. Паралельно кримська організація спротиву Атеш заявила про свою причетність до підриву авто.

Служба безпеки України нагадує російським окупантам та їхнім поплічникам, що за воєнні злочини проти України їх чекатиме справедлива відплата. І зазначає, що не може офіційно підтверджувати або спростовувати свою причетність до подібнихї подій. Все стане відомо вже після завершення війни, після нашої перемоги.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Голодные бездомные собаки обглодали кроссовер Toyota (видео)

02.10.2015 - 19:07
На первый взгляд, паркетник Toyota RAV4 с разнесенным «в щепки» передком – жертва незадачливого водителя, перепутавшего педали на парковке. На самом же деле автомобиль пострадал от своры голодных бездомных псов. ...