Прикордонники знищили танк і гаубицю окупантів на Донеччині
В Донецькій області великих втрат російським окупантам завдали військовослужбовці комендатури розвідувально-ударних безпілотних авіаційних комплексів «Фенікс» 3-го прикордонного загону імені Героя України полковника Євгена Пікуса (бригада Гвардії наступу «Помста»).
Наші захисники знищили танк, 152-міліметрову гаубицю «Д-20», вантажівку, мікроавтобус, мотоцикл та укриття противника. При цьому були ліквідовані щонайменше десять інтервентів (половина загальноприйнятого у обох сторін взводу).
Про це на своїх офіційних медіаресурсах повідомив пресцентр Державної прикордонної служби України, оприлюднивши відповідне відео, змонтоване з кадрів, відзнятих дронами-камікадзе, бомбардирами та контрольними безпілотними літальними апаратами.
Подпишитесь на новости























