Прикордонники знищили танк і гаубицю окупантів на Донеччині

В Донецькій області великих втрат російським окупантам завдали військовослужбовці комендатури розвідувально-ударних безпілотних авіаційних комплексів «Фенікс» 3-го прикордонного загону імені Героя України полковника Євгена Пікуса (бригада Гвардії наступу «Помста»).

Наші захисники знищили танк, 152-міліметрову гаубицю «Д-20», вантажівку, мікроавтобус, мотоцикл та укриття противника. При цьому були ліквідовані щонайменше десять інтервентів (половина загальноприйнятого у обох сторін взводу).

Про це на своїх офіційних медіаресурсах повідомив пресцентр Державної прикордонної служби України, оприлюднивши відповідне відео, змонтоване з кадрів, відзнятих дронами-камікадзе, бомбардирами та контрольними безпілотними літальними апаратами.



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Финские рокеры презентовали Гимн Украины в Киеве (видео)

02.12.2015 - 20:27
В Киеве 1 декабря состоялся концерт финской рок-группы Apocalyptica. Концерт проходил в Stereo Plaza. Стиль группы характеризуют как симфонический металл или виолончельный металл, хотя никто толком так и не определился. На этот ...

Чем воюют силы АТО

27.08.2016
Военные рассказали об украинском оружии ...

Полиция успешно защитила гей-парад в Киеве (видео)

12.06.2016
Сегодня в Киеве состоялся марш ...