Прикордонники знищили 4 танки та дві сотні окупантів

197 російських окупантів (фактично дві роти) ліквідували військовослужбовці Державної прикордонної служби України за минулий календарний тиждень.

Ще 205 загарбників були поранені, а п’ятьох інтервентів наші захисники взяли в полон. Про це сьогодні на своїх офіційних медіаресурсах повідомив пресцентр ДПСУ.

Окрім того, прикордонники знищили або суттєво пошкодили чотири танки, дві бойові машини піхоти, багатоцільовий тягач легко броньований та п’ять бойових броньованих машин ворога. 

Також знищено десять гармат, шість мінометів, 78 систем зв’язку, відеоспостереження та радіоелектронної боротьби, вісім човнів, 24 склади з боєприпасами і пальним та 579 позицій і укриттів противника.

Паралельно бійці ДПСУ знешкодили 490 безпілотних літальних апаратів типу «Шахед» і «Гербера» агресора.



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В вашингтонской кофейне ввели пикантный дресс-код: фото, видео

21.03.2017 - 23:54
Даже удивительно, что кафе, магазины, парикмахерские и прочие общественные заведения так редко пользуются этим приемом. Зачем тратиться на рекламу и обирать самих себя скидками, если можно просто раздеть персонал? Понятно, ...

Дурак дурака тянет на буксире (видео)

15.09.2015
Ребята решили не просто отбуксировать ...