Пригожин визнав величезні втрати РФ у Бахмуті

Ватажок російської ПВК Вагнера Євген Пригожин дав рашистам досить велике інтерв’ю, яке вже розтягнуто на цитати. Зокрема, він заявив, що втратив вбитими двадцять тисяч найманців (порівну контрактників і ув’язнених).

Також кривавий повар Путіна визнав провал «денаціоналізації» та «демілітаризації» України, фактичне народження української нації та держави, міць української армії.

При цьому він публічно назвав себе посіпакою Путіна, а у всіх промахах традиційно звинуватив Шойгу й Герасимова. При цьому він як яскравий представник фашистської Росії закликав ввести в РФ тотальний воєнний стан, закрити РФ по принципу КНДР, мобілізувати все населення для війни з Україною… Хоча є куди більш простіше рішення — забратися зі всієї України.

Тим часом наші захисники, які воюють під Бахмутом і ведуть телеграм-канали «Передович0к» і «Бахмутський демон», сьогодні вказують, що наразі ситуація на цій ділянці фронту вирівнялася. 

Нічого дивного: травневі успішні контратаки ЗСУ під Бахмутом робилися силами того самого угруповання, яке там воювало й досі. У них просто немає сил для масштабного контрнаступу.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео сильного пожара в Москве на НПЗ

06.02.2019 - 18:49
В России на юго-восточной окраине Москвы загорелся нефтеперерабатывающий завод. Предприятие расположено в микрорайоне Капотня у МКАДа. Власти не подтверждают аварию, уверяя, это таков «технологический процесс», но любительские кадры показывают пламя ...

Мельничук заявил, что не будет членом коалиции в чебуречной: видео

16.03.2017
Вопросом количества действующих членов коалиции спикера ...

Битва за молоко, между котом и козленком (видео)

12.03.2016
На этом видео разгорается настоящая ...