Пригожин визнав величезні втрати РФ у Бахмуті

Ватажок російської ПВК Вагнера Євген Пригожин дав рашистам досить велике інтерв’ю, яке вже розтягнуто на цитати. Зокрема, він заявив, що втратив вбитими двадцять тисяч найманців (порівну контрактників і ув’язнених).

Також кривавий повар Путіна визнав провал «денаціоналізації» та «демілітаризації» України, фактичне народження української нації та держави, міць української армії.

При цьому він публічно назвав себе посіпакою Путіна, а у всіх промахах традиційно звинуватив Шойгу й Герасимова. При цьому він як яскравий представник фашистської Росії закликав ввести в РФ тотальний воєнний стан, закрити РФ по принципу КНДР, мобілізувати все населення для війни з Україною… Хоча є куди більш простіше рішення — забратися зі всієї України.

Тим часом наші захисники, які воюють під Бахмутом і ведуть телеграм-канали «Передович0к» і «Бахмутський демон», сьогодні вказують, що наразі ситуація на цій ділянці фронту вирівнялася. 

Нічого дивного: травневі успішні контратаки ЗСУ під Бахмутом робилися силами того самого угруповання, яке там воювало й досі. У них просто немає сил для масштабного контрнаступу.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

На Филиппинах бои привели к гибели сотни человек и эвакуации 200-тысячного города: видео

29.05.2017 - 11:39
На острове Минданао, что на юге Филиппин, бои между правительственными войсками и исламистами привели к смерти уже свыше 100 человек. Мирное население практически покинуло зону боевых действий. Отметим, бои в ...

Mercedes-Benz создал мегапиксельные фары-проекторы: видео

05.12.2016
Компания Mercedes-Benz анонсировала технологическую революцию ...

Обнаженные йоги в Нью-Йорке

24.10.2015
Занятия йогой в последнее время ...

Секреты повседневного макияжа, — мастер-класс

22.11.2015
Мастер-класс по повседневному макияжу. Как ...