Президія суду в Гаазі відреагувала на погрози з боку Росії

Президія Міжнародного кримінального суду висловила жаль з приводу погроз Російської Федерації у бік трибуналу через ордер на арешт президента РФ Володимира Путіна. Про це заявила прес-служба МКС.

«Президія висловлює жаль із приводу цих спроб перешкодити міжнародним зусиллям забезпечити відповідальність за дії, які заборонені спільним міжнародним правом.

Ми підтверджуємо повну довіру до суду як до незалежної неупередженої судової інституції та повторюємо нашу тверду відданість підтримувати та захищати принципи та цінності, закріплені в Римському статуті, зберігати його цілісність”, — сказано у заяві Президії Асамблеї держав-учасниць Римського статуту.

У заяві також наголошується, що МКС втілює колективне зобов’язання боротися з безкарністю за найтяжчі міжнародні злочини.

«Ми закликаємо всі держави поважати незалежність судів та прокуратури», — наголошується в заяві.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Как работают механизмы автомата Калашникова, — замедленная видеосъемка

09.12.2016 - 14:32
YouYube-канал Vickers Tactical в деталях показал работу механизмов самого распространенного в мире автомата. Автомат Калашникова – самая узнаваемая в мире модель оружия и наиболее массовый «огнестрел». По самым скромным оценкам, ...

В Киеве открыли Евровидение-2017: видео

07.05.2017
В Киеве прошла торжественная церемония ...