Президент ПАРЄ попередив лідерів Кремля, щоб стереглися

В ЕС стали дуже жорстко реагувати на терор з боку Росії. Президент Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) Тіні Кокс сьогодні взагалі попередив керівництво РФ про покарання.

Так він сприйняв чергові ракетні атаки РФ по цивільній інфраструктурі України.

Кокс зазначив, що сьогоднішніми ракетними обстрілами цивільної інфраструктури (включаючи пологовий будинок у Вільнянську та поліклініку в Куп’янську) Росія продовжує порушувати міжнародне право. 

«Лідери в Кремлі, стережіться — ці злочини не залишаться безкарними», — попередив президент ПАРЄ у себе в Твітері.

Навіть Папа Римський Франциск у середу виступив із найрішучішим на сьогодні засудженням війни Росії проти України, пов’язавши її з Голодомором Йосипа Сталіна, який понтифік назвав геноцидом.

«… Молімося за жертв цього геноциду, і молімося за численних українців, дітей і жінок, похилих віком, малят, які сьогодні зазнають мучеництва агресії», – сказав Папа Франциск наприкінці загальної аудієнції.

Гарну думку висловив голова правлячої партії «Право та справедливість» Ярослав Качинський в інтерв’ю «Польському радіо». Він сказав для безпеки Польщі було б краще, якби Німеччина запропонувала системи протиповітряної оборони Patriot не їй, а Україні.

«Пропозиція, безумовно, цікава. Хочу зазначити, що я висловлюю тут свою особисту думку, але вважаю, що для безпеки Польщі було б найкраще, якби німці передали цю техніку українцям, навчили українські екіпажі, з умовою, що батареї були б розгорнуті на заході України. Тоді це дозволило б, можливо, більш ефективно, ніж з С-300, збивати ворожі ракети», — сказав Качинський.

З іншого боку, за його словами, це убезпечило б Польщу від таких подій, як та, що сталася в Пшеводуві, де впала ракета.

В свою чергу, президент України Володимир Зеленський доручив направити запит про скликання Ради безпеки ООН.


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Video >>

Бойцы ОС запустили танцевальный флешмоб: видео

24.02.2019 - 09:51
Наши  боевые потери за двадцать третье февраля по данным предварительной утренней сводки пресс-центра Объединенных сил исчисляются одним погибшим воином. Как еще вчера писал «РЕАЛ», по данным блогера и украинского патриота ...

Птичка ловит рыбу на приманку (видео)

21.05.2016
Одна маленькая, но очень умная ...

Странная реакция кошек на обычный огурец

29.11.2015
На видео подборка различных ситуаций ...