Президент МОК звинуватив РФ в погрозах і агресії

Росіяни та їх влада агресивно поводять себе по відношенню до Міжнародного олімпійського комітету. Так вважає президент МОК Томас Бах.

За його словами, попри те, що МОК пішов на зустріч країні-агресорці, і дозволив її спортсменам виступити на Іграх в Парижі, з самої РФ лунає все більше критики.

«Вони переходять від «фашиста» до «руйнівника Олімпіади та олімпійського руху». Я не знаю, чи йде це від самого Володимира Путіна. Я не перевіряю інформацію щодня, я не настільки мазохіст.

Ми маємо ухвалити кілька рішень щодо того, чи братимуть участь у церемоніях нейтральні спортсмени, а також структури, яка відповідатиме за їхній моніторинг.

З Кремлем не було жодних обмінів думками вже кілька років, враховуючи те, що відбувалося раніше. Ми також бачимо коментарі, сформульовані в дуже агресивному тоні уряду.

МОК не робить жодних коментарів, але ми бачимо, що агресивність уряду зростає з кожним днем: проти МОК, проти Ігор, проти мене», — наводить слова Баха France Tv Info.

Все це лише підтверджує, що не можна загравати із фашистським режимом Росії. На нього це не діє. Там розуміють лише позицію сили. Не треба робити ніяких виключень для російських спортсменів — вони всі несуть відповідальність за війну в центрі Європи. Ну хіба що виключення можна запропонувати для тих, хто публічно заявить, що Росія веде геноцидну, нічим не спровоковану війну, а Путін є головним її винуватцем. Але ж таких практично немає.

Більше того, дискваліфікація росіян — це не тільки своєрідне покарання, а спонукання до громадян позбавлятися влади, що чинить злочини.

Нагадаємо, 14 березня мер Парижа Анн Ідальго знову виступила проти участі російських спортсменів на Олімпіаді-2024.

«Я волію, щоб вони не приїжджали. Ми не можемо поводитися так, начебто вторгнення не існує. Ми не можемо вести себе так, ніби Путін не є диктатором, який сьогодні загрожує всій Європі”, — заявила Анн.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В России массовые репрессии к митингующим: фото, видео

12.06.2017 - 17:24
Власти России продолжают жесткими мерами пресекать протесты. Антикоррупционные митинги превращаются в некое стихийное бедствие для Кремля, поэтому иных методов как задержания силовики не находят. По предварительным данным, публикуемым СМИ, в ...

Трактор чудом избежал столкновения с поездом: видео

30.08.2017
Британский портал SWNS опубликовал видеозапись, ...

На Полтавщине полицейские поймали голую женщину (видео)

10.05.2016
Забавная история приключилась на 9 ...