Президент Ірану звернувся до громадян США
Президент Ірану Масуд Пезешкіан опублікував відкритий лист до громадян Сполучених Штатів, у якому закликав до переосмислення офіційної політичної риторики. Про це в ніч проти четверга, 2 квітня, повідомляє Associated Press.
Зазначимо, що Іран є союзником фашистської Росії і з першого дня її нападу на Україну допомагає путінським злочинцям зброєю. Крім того, Іран вбив під час останньої хвилі народних протестів близько 40 тисяч свої громадян, а ще 300 тисяч поранив…
У своєму зверненні іранський лідер наголосив на хибному сприйнятті характеру відносин між двома державами та підкреслив, що Іран історично не був ініціатором воєн або агресивної експансії.
Пезешкіан поставив під сумнів сенс нинішнього протистояння для звичайних громадян США, запитуючи, чи слугує ця війна справжнім інтересам американського народу та чи існувала реальна загроза, яка могла б виправдати таку військову активність. Він також підкреслив, що Тегеран ніколи не прагнув домінувати над сусідніми країнами, навіть маючи технічну перевагу.
Особливу увагу президент Ірану приділив ролі Сполучених Штатів у конфлікті. На думку Пезешкіана, Вашингтон фактично діє як посередник для Ізраїлю. При цьому дії Ірану він охарактеризував як законну самооборону та «виважену відповідь» на зовнішні загрози. У фіналі листа він звернувся до ключового гасла адміністрації США, запитуючи, чи принцип «Америка понад усе» залишається дійсним пріоритетом уряду.
Нагадаємо, під час запланованого звернення до нації президент США Дональд Трамп має офіційно оголосити про завершення військового конфлікту з Іраном. Видання Politico, посилаючись на власні джерела, повідомляє, що Трамп планує проголосити перемогу Сполучених Штатів і вже готував громадян до цього через серію резонансних заяв у ЗМІ та соціальних мережах.
Подпишитесь на новости
























