Президент Болгарії заблокував передачу бронетехніки Україні

Президент Болгарії Румен Радев наклав вето на документ щодо надання військової допомоги Україніу вигляді 100 бронетранспортерів. Про це повідомила його пресслужба у понеділок, 4 грудня. Нагадаємо, що в країні проєвропейські парламентська більшість і уряд, а ось президент належить до когорти тих політиків, що завжди підігрували РФ.

Радев пояснив свій мотив, що депутати парламенту Болгарії нібито «не були достатньою мірою ознайомлені з конкретними умовами передачі». Тому він повернув документ в парламент для подальшого обговорення.

На думку Радева, під час ухвалення цього закону не були враховані ні завдання воєнного часу, покладені на МВС країни, ні потреби Головних управлінь прикордонної поліції та пожежної безпеки й безпеки населення.

Болгарський президент вважає, що БТР можна використати для охорони власного кордону та надання допомоги населенню у разі катастроф і нещасних випадків. Це стосується й важкодоступних районів.

«Я керуюся переконанням, що безпека, здоров’я і життя болгарських громадян повинні бути головним пріоритетом», – заявив президент.

Очевидно, що це не більше ніж «вдмазка» з цілю допомогти фашистському режиму Росії.

Нагадаємо, 22 листопада парламент Болгарії ратифікував угоду про постачання Україні 100 бронетранспортерів. Підтримали документ 152 депутати, виступили проти – 57.

Відомо, що цю бронетехніку виготовили близько 40 років тому і вона вже була списана з болгарської армії. Україна мала отримати ці БТР безоплатно.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Украинский десантник уничтожил вражескую БМП выстрелом ракеты: видео

23.02.2017 - 22:05
Достаточно качественное видео того, как украинский десантник с первого выстрела из ПТУР уничтожил под Донецком вражескую БМП, показало военное телевидение. Десантник рассказал, что с этой БМП по ним долгое время ...

В Индии танцуют даже гаубицы (видео)

05.01.2016
Индийские культурные традиции, в части ...

На Крещатике прошла масштабная репетиция военного парада: видео

21.08.2018
В Киеве продолжаются репетиции парада ...