Презентовано фільм про наругу окупантів над чоловіками

Росія — хвора держава, яка пригнічує своє населення, й при цьому намагається підкорити інші країни. Вбивства, знущання, катування — все це норма для північного сусіда. 

Насильство російських військових над цивільними — це не поодинокі випадки, а система. На цьому під час презентації фільму-розслідування про сексуальне насильство окупантів над українськими чоловіками наголосила заступниця начальника департаменту міжнародно-правового співробітництва Офісу генпрокурора Ірина Діденко, повідомляютьв Офісі генпрокурора.

Офіс Генпрокурора зафіксував 280 фактів сексуального насильства з боку окупантів, з них 101 випадок стосується насильства над чоловіками.

У презентованому в Херсоні документальному фільмі-розслідуванні «Він теж» йдеться про російські катівні в Херсоні. Виконавча директорка фільму Анна Бабінець зізналась, що ця документальна стрічка стала найстрашніою з усього, над чим їй доводилося працювати.

Тема сексуального насильства табуйована суспільством, тому я щиро вдячна чоловікам, які розказали цю історію. Про скоєні злочини мають знати не лише в Україні, а й у світі, — підкреслила Бабінець.

Один із героїв фільму, православний священик Сергій Чудинович розповів, як прагнув заохотити колишніх в’язнів російських катівень розповідати про пережите насильство.

Я бачив відео людей, які потрапляли в полон до росіян, та потім акуратно обходили тему. Таким чином створюється неправильне інформаційне тло: ну, побував у полоні, ну, поговорили… Усе це обман. А проти обману треба постати і казати правду на тому рівні, якому її бачиш і розумієш, повідомив Чудинович.

Ірина Діденко повідомила, що вдалося встановити, хто організував роботу катівні в Херсоні.

«За цим стоїть ціла організація, система, а не емоції. Коли ми почали досліджувати катівні на окупованих територіях та в Росії, з’ясувалося, що там є спеціальні кімнати для катування, графіки катування. Тому в Офісі генпрокурора триває робота з доведення причетності всієї вертикалі влади РФ. І притягнення до відповідальності через міжнародні інстанції вищого керівництва РФ», — підкреслила чиновниця.

Фільм-розслідування доступний для перегляду.

«Зґвалтування, погрози зґвалтуванням та електричний струм до статевих органів — те, що пережили герої фільму у підвалах херсонських катівень. Сексуальне насильство проти чоловіків -це воєнний злочин, про який звичніше мовчати. Це табуйована тема: про це не звикли говорити, про це не зручно говорити, адже чоловіки не плачуть і не виносять брудне шмаття на світ», — йдеться в анотації до фільму.

Згадаємо також терор, який чинили російські фашисти навесні 2022 року у Київській області! Тоді теж були факти чисельних згвалтувань…

Зазначимо, що до росіян в Росії ставляться теж, як до скота. Наприклад, російський полковник Роман Веневітін, якого вагнерівці декілька на початку червня минулого року взяли у полон, після свого звільнення розповів про конфлікти з бойовиками Пригожина.

За його словами, «вагнерівці», похищали російських військових — їх, били, катували, вимінювали на ПТУРи, змушували носити «двохсотих» і «трьохсотих», а одного взагалі згвалтували, після чого він наклав на себе руки.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Австралийка сняла на видео захватывающую битву змей

17.01.2018 - 17:06
Поскольку сейчас в Австралии лето, многие жители пребывают в активном отдыхе. Некоторые занимаются модной нынче видеосъемкой живой природы. Интересный сюжет о змеях стал хитом на Ютубе. Оказалось, что рептилии настолько ...

Как пьяный водитель Мерседеса с заправочным шлангом боролся (видео)

25.12.2015
На камеру видеорегистратора попали кадры, ...