Премію MTV Europe Music Awards скасували через війну

Церемонія нагородження переможців музичної премії MTV Europe Music Awards, запланована у Парижі на 5 листопада, відмінена через «нестабільність світових подій». Цю інформацію надає Reuters.

Серед номінантів на премію були такі відомі артисти, як Тейлор Свіфт, Bad Bunny і Foo Fighters. Проте організатори вирішили не проводити захід у 2023 році через обережність із-за неспокійних подій у світі.

У заяві від організаторів йдеться, що MTV EMA — це щорічне свято світової музики, але наразі не є відповідниий для нього час через війну в Ізраїлі.

Організатори також висловили співчуття ізраїльському народу та вказали на руйнівні наслідки подій в Ізраїлі та Газі, які ще тривають. Вони вважають, що зараз час жалоби, а не глобального святкування.

В інші роки MTV EMA — це захід, на який приїжджають артисти та шанувальники з усього світу. Проте у зв’язку з нинішніми подіями, організатори вирішили перенести цей захід на листопад 2024 року.

Раніше у 2022 році британський рок-гурт Muse висловив підтримку українському народу під час нагородження престижною премією MTV Europe Music Awards.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В России взорвали крупнейшую башню Урала: видео

24.03.2018 - 12:41
Демонстрируя всему миру разработки новых видов вооружения и указывая на солидные инвестиции в оборонный комплекс, в России не особо скрывают дефицит средств на мирные цели. Из-за хронического недофинансирования в российском ...

В Армении на похоронах расстреляли езидов: фото, видео

01.08.2017
На северо-западе Армении неизвестный из ...

Кошка снимает котенка с дерева

29.11.2015
Кошки, как правило, мамы хорошие. ...