Прем’єр Угорщини Орбан прибув до Києва

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан приїхав до Києва вранці 2 липня. Кортеж політика з численних автомобілів прибув до посольства Угорщини.

Орбан не відвідував Україну ані за каденції Володимира Зеленського, ані за попереднього президента Петра Порошенка. Востаннє Орбан відвідував Київ у 2012 році для зустрічей з тодішнім президентом Януковичем. 

Очікуються, що сьогодні відбудуться переговори Орбана з президентом Володимиром Зеленським та іншими топпосадовцями. 

Нагадаємо, наприкінці минулого тижня Орбан і Зеленський зустрілися на полях саміту лідерів ЄС у Брюсселі.  

З 1 липня Угорщина почала піврічне головування у Раді ЄС, Зеленський привітав Будапешт з початком головування.  

Нещодавно Орбан піддав критиці лідерів країн Заходу за їхнє бажання «перемогти Росію військовим шляхом». Про це він заявив в інтерв’ю HirTV у суботу, 8 червня.

Нічого дивного. Орбан системно проводить пропутінську політику, підтримуючи фашистський режим Росії. Він усіляко блокує будь-які санкції проти Москви, одночасно намагаючись заморозити допомогу Україні. Угорщина продовжує закуповувати російський газ у величезних об’ємах, має з нею контракт на будівництво росіянами АЕС, глава МЗС Сійярто постійно їздить на зустрічі в РФ…

Звинувачення Орбаном Заходу в намаганні перемогти Росію — взагалі абсурдне, адже не країни Заходу розв’язали війну, а тому є коаліцією захисту, а не нападу.

Вся ця політика Орбана має своє пояснення — він такий самий диктатор, як Путін, просто з меншими можливостями. Тримає владу вже 14 років, максимально контролюючи в країні ЗМІ.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Курт Волкер назвал сумасшествием то, что говорил российский пранк Вован: видео

28.09.2017 - 14:50
Еще 23 сентября пресс-служба СНБО сообщала, что российские пранкеры пытались выдать себя за Александра Турчинова. Однако цель не достигла результата. Накануне россияне «Лексус» Алексей Столяров и «Вован» Владимир Кузнецов связались ...

Полковник ВСУ перешел на сторону ДНР: видео

28.12.2016
Как известно, Шевченковский райсуд Киева арестовал ...

Пчеловод на спор сел на улей без штанов: видео

01.09.2017
Часто так бывает, что мужики ...