Працівники ТЦК прийшли з повістками в оздоровчий центр на Закарпатті

Працівники територіального центру комплектування та соціальної підтримки влаштували рейд в оздоровчо-рекреаційному комплексі Косино в Закарпатській області. Про це повідомив журналіст Віталій Глагога в Telegram в четвер, 7 грудня.

«Сьогодні співробітники ТЦК відвідали оздоровчо-рекреаційний комплекс Косино. Зі слів очевидців, мета візиту така ж сама, як і в Ужгороді, Мукачеві та Хусті, — вручення повісток», — написав він.

На відео, яке оприлюднив журналіст, можна побачити велику кількість чоловіків у військовій формі та поліцейських.

Нагадаємо, 5 грудня у мережі поширило відео зі спортивних залів Ужгорода. Стверджувалося, що працівники ТЦК видали тренерам та відвідувачам повістки. Вже наступного дня з’явилися схожі ролики зі спортзалів у Мукачеві та Хусті. 

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський 1 грудня провів чергове засідання Ставки верховного головнокомандувача, під час якої обговорювалися сценарій на 2024 рік та зміни в мобілізації. Про це глава держави розповів у своєму зверненні.

«Всі в Україні розуміють, що в цій сфері потрібні зміни. І це питання не просто про кількість тих, хто може бути мобілізований. Це питання про терміни — і для кожного, хто зараз у війську, для демобілізації, і для тих, хто прийде у військо. І це питання про умови. Це комплексні речі, які мають опрацьовувати військове керівництво та Міністерство оборони і які мають бути представлені Ставці для затвердження. Сьогодні були деякі пропозиції — я чекаю на комплексні рішення», — зазначив тоді Зеленський.

Кабмін планує змінити порядок мобілізації в Україні. Головна мета змін полягає в збереженні боєздатності після майже двох років війни з Росією. Про це 27 листопада заявив секретар РНБО Олексій Данілов, повідомляло британське видання The Guardian.

За його словами, Україна планує використати комерційні рекрутингові компанії, щоби провести більш цілеспрямований призов та поповнення рядів призовників. Використання цих компаній має переконати призовників, що вони виконуватимуть ролі, які відповідають їхнім навичкам, а не що їх «просто відправлятимуть на фронт».

«Деякі люди бояться: бояться померти, бояться стріляти. Але це не означає, що вони не можуть бути залучені до інших видів діяльності… Тепер у нас є новий міністр з новим підходом», — пояснив Данілов.

Нещодавно президент України Володимир Зеленський доручив головнокомандувачу ЗСУ Валерію Залужному, міністру оборони Рустему Умєрову та прем’єр-міністру Денису Шмигалю підготувати комплексний план із мобілізації. 


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Кропивницком спецназ полиции задержал большую группу «авторитетов»: видео

20.09.2017 - 17:29
В Кропивницком полиция провела операцию по задержанию опасной группы преступников. Брали их при помощи спецподразделения КОРД в одном из ресторанов города. Задержаны 27 мужчин, при которых был приличный арсенал оружия ...

Террорист ДНР выложил в Сеть видео обстрела Авдеевки из «Градов»

06.02.2017
То, что российско-террористические формирования начиная ...