Працівники ТЦК перевіряють гірськолижні курорти

На гірськолижних курортах Івано-Франківської області працюють мобільні групи із оповіщення у складі працівників ТЦК та поліції. Про це повідомив речник Івано-Франківського обласного ТЦК та СП Дмитро Бойкалюк в коментарі обласному телебаченню «Галичина».

За його словами, інформація про відсутність перевірок документів та заходів оповіщення у популярних відпочинкових закладах не відповідає дійсності.

«Такі заходи продовжуються на всіх теренах Прикарпаття, зокрема і на гірськолижних курортах», – заявив Бойкалюк.

Речник наголосив, що в регіоні працюють блокпости і мобільні групи з оповіщення, працівники ТЦК разом з правоохоронцями перевіряють військово-мобілізаційні документи у чоловіків.

Однак, під час перевірок гірськолижних курортів, як стверджує речник обласного ТЦК, з’ясовується, що там переважно відпочивають військовозобов’язані, які мають право на відстрочку, заброньовані відповідно до законодавства або діючі військовослужбовці, які перебувають у відпустці, на лікуванні чи реабілітації.

Нагадаємо, омбудсмен Дмитро Лубінець заявив, що порушення прав під час мобілізації зберігаються, але фізичне насильство скоротилось. «Бусифікація» нібито поступово відходить у минуле.

Омбудсмен зазначив, що його офіс уважно реагує на всі скарги громадян щодо незаконних дій працівників територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки.
 
За словами Лубінця, в окремих випадках його рішення призводили до відкриття як кримінальних, так і дисциплінарних проваджень. У деяких випадках це навіть завершувалося дисциплінарними стягненнями щодо винних працівників.
 
Протягом цього року Офіс омбудсмена отримав понад 4000 звернень про можливі порушення під час мобілізації. Водночас практика силового затримання, яку називають «бусифікацією», поступово відходить у минуле.



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

На пресс-центр УНН совершено дерзкое нападение: опубликовано видео

03.08.2018 - 18:47
Сегодня на пресс-центр УНН было совершено дерзкое нападение нескольких десятков человек. Они пытались сорвать пресс-конференцию руководства ювелирного дома Zarina.  Нападавшие и их организаторы кричали и оскорбляли присутствующих, включая капеллана. В ...

«Уезжай отсюда»: в России Путину устроили обструкцию. Видео

15.03.2018
В российской Махачкале школьники кричали ...

В Киеве толпа напала на Зоряна Шкиряка: видео

06.11.2017
Толпа здоровых парней вытолкала из ...